Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami motiváció mozgáshoz,...

Valami motiváció mozgáshoz, futáshoz?

Figyelt kérdés
Volt egy idő, amikor minden reggel eljártam iskola időben futni, de aztán kimaradt, mert nagyon fáradt voltam reggelente. Nekem lenne kedvem eljárni futni, de nem egyedül, semelyik barátom/barátnők nem akar velem eljárni, és egyedül nem tudom magam rávenni.. Valami motiváció?
2013. aug. 9. 12:01
 1/2 Userr666 válasza:
Nagyon kell akarni.
2013. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát először is én nem reggel mennék. Az olyan kegyetlen, hogy hajnalban, suli előtt felkelsz, és a hidegben, sötétben futsz. Én inkább jó időben, és normális időpontban futnék.


Motivációként olvasgasd a neten azt a rengeteg előnyt, amit a futás nyújt! (Lehetőleg angolul, mert ott sokkal több és jobb infó van.) Az a legjobb, ha ennek alapján a futás egy belső igénnyé, sőt létszükségletté válik. Legyenek hetente meghatározott napok és időpontok, amikor mindig futni mész! Ne esetleges, véletlenszerű legyen a futás, hanem előre beprogramozott, tervszerű, mert akkor kisebb esély van, hogy kihagyod! És végül ne mástól várd a motivációt, hanem csak magadtól! Amikor futsz, nem érzed, hogy mennyire jó? Ez a legfontosabb motiváció.


Én a közös futásnak amúgy se nagyon vagyok híve, nekem legalábbis nem vált be, nem sikerült. Mások is inkább azon ügyködtek, hogy lemondják, meg hát minden embernek más a ritmusa, a teherbíró képessége. Kis esély van rá, hogy olyan embert találsz, akivel egy hullámhosszon vagytok. Vagy te találod túl lassúnak a másik embert, vagy ő téged...

2013. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!