Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem tudom rávenni magam...

Miért nem tudom rávenni magam a futásra? Pedig rendszeresen futottam. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Fél éve nem futok már, most szeretném újra kezdeni, de mindig csak halogatom. Egyszerűen nem tudom magam rávenni a futásra. Tavaly sokszor jött velem valaki, most nem jönne senki. Ötletek, ami motiválna, hogy eltudjak menni tényleg futni? Mert SZERETNÉK!

20/L



2013. ápr. 25. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
nézd vissza az előző kérdésed.
2013. ápr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oda nem kaptam olyan választ, ami hasznos lenne. Nem boxos kérdést tettem fel, hanem futásról tettem fel kérdést. Válaszokat várok!!!!
2013. ápr. 25. 23:32
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

miféle más választ?

lusta vagy,mint a dög,és motiválatlan,mint egy döglött kutya.

most erre mi a fenét lehetne írni?

ne legyél az.tessék:D

annyi eszed nincs,hogy lásd,amit írtam,az egy hasonlat volt,bármelyik másik edzésre is behelyettesíthető.

motiválatlan,állhatatlan,unalomra hajlamos sz@rok ne edzenek egyedül-nem is fognak-hanem edzenek csoportban,ahol a többiek kihívást jelentenek és edzésre serkentenek.

2013. ápr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé el lustultam. De amilyen válaszokat adsz, nem fog motiválni. Több, mint 5 évig mindennap futottam általában egyedül, és imádtam! Persze volt, hogy jöttek velem. Elterveztem fejben, hogy megyek futni, de mikor itt az ideje inkább halogatom. És már nem bírom.. AKAROK MENNI!!!!! De mégse veszem rá magam:(
2013. ápr. 26. 00:09
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha 5 évig rendszeresen futottál miért hagytad abba? Amúgy meg ne agyalj annyit, csak fuss. Én pl. volt, hogy éjjel futottam sokszor, mert akkor jött hozzá kedvem. Eleinte nem mentem, merthogy majd holnap világosban, majd, majd... aztán rájöttem, hogy inkább kimegyek éjjel és futok egy jót rendszeresen, mint hogy halogassam. Bár az éjjeli futást egy lánynak, pláne kevésbé biztonságos környéken nem javaslom, de azt igen, hogy amikor úgy érzed ráérsz és egy pici kedved van, akkor ne agyalj sokat, hanem húzz cipőt és indulj. Miután végeztél úgyis sokkal jobb lesz. :)

Keress egy edzettségednek megfelelő edzéstervet aztán csináld azt végig.

2013. ápr. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ! :)

Én sem tudom már, miért hagytam abba. De nagy hülyeség volt... Volt, hogy én is éjjel 3 körül mentem futni mert kedvem támadt hozzá :). Remélem leszek még olyan kitartó...

2013. ápr. 26. 00:47
 8/10 anonim válasza:
Zene a fülbe és máris több kedved lesz. Nekem segített.
2013. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor bemásolom, amit az előző kérdésedre írtam, lövésem sincs, azt visszanézed-e még.


"Az is lehet, hogy csak ki kéne rugdalnod magad az ajtón. Ez ismerős. Jó itt ülni a gép előtt, van, hogy nehezen veszem rá magam, hogy elinduljak, de ha már rajtam a futós cucc, akkor nincs mese. Ha neked is csak ennyi a gondod, akkor erőszakold meg magad és indulj neki, lehet, utána könnyen menne a dolog, csak vissza kell rázódni. De persze az is lehet, hogy új sportra van szükséged, ez hamar kiderül majd."


Korbács, egy elméleti kérdés: ha alaphelyzetben én egy lusta, motiválatlan, sz@r szuka vagyok, de mégis 1 éve rendszeresen kirugdalom magam futni (amit egyébként mindig is utáltam, de imádom, hogy mégis megy és futok :D), akkor mégis faintos vagyok? :D

2013. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a busmanok átlag 3 napig futnak a 40 fokban,napi fél liter vízzel,mire le tudnak ölni valami állatot amit hazavihetnek,szóval ők azért faintosabbak:).
2013. ápr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!