Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni kényelmetlen...

Mit lehet tenni kényelmetlen szobakerékpár-nyereg ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos nagyjából 20-30 perc után nagyon nyomja a hátsóm az ülés, továbbá néha a lágyékom is elzsibbad bár ez annyira nem gyakori.

Van már egy ezzel azonos kérdés, de az szabadtéri kerékpárral volt kapcsolatos amihez adott az új nyereg vásárlásának lehetősége és ez is vezetett megoldásra, ez viszont - tudtommal - szobakerékpárnál nem lehetséges.

Szeretném megkérdezni, hogy a biciklis nadrág lehet-e célravezető, van-e már valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata, valóban kényelmesebbé teszi-e a (szoba)kerékpáron való folyamatos ülést?

Mivel szobakerékpárról van szó és nem kell menet közben felkelnem és nem emberek közé megyek, tehát nem is kell jól kinéznem ezért mindenféle "házi praktikák" is jöhetnek, ha valakinek van valamilyen módszere, ami segíthet. Próbáltam már párnát tenni az ülésre de nehézkesebb lett tőle a tekerés és ugyan úgy nyomott az ülés egy idő után.

Előre is köszönöm a segítséget!


2009. okt. 26. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet venni nagyon kényelmes zselével töltött "huzatot", amit rá lehet a nyeregre húzni.
2009. okt. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én spinningelek és naon nyom az ülés!sztem vegyél bicajos gatyát,kivan bélelve a lába között h puha legyen!praktikus és kényelmes.nem olyan drága,decathlonba 3-4ezerért beszerezhetsz egyet
2009. okt. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!