Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fizikai erőnlét növeléséhez...

Fizikai erőnlét növeléséhez milyen sportot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és elég gyengécske. Hosszú ideig betegeskedtem, többnyire csak fekvésre és rövid sétákra voltam képes.


A célom hogy fizikailag erősödjek, jobb legyen az állóképességem.


Testsúlyom átlagos, ízületeimmel nincs probléma, csak nagyon-nagyon fáradékony vagyok.

Az orvosom is sportot javasolt, hogy minél hamarabb megerősödjek, és újból képes legyek nyolc órán keresztül dolgozni.


Kérdésem hogy milyen sporttal erősíthetem magam hatékonyan? Olyan kellene, ami azért fokozatos, mert jelenleg egy hosszabb séta is kimerít.



2013. aug. 11. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl fegyencedzés. Ne ijedj meg, nőknek is nagyon hasznos. Egészen alapról indul, mint pl fekvőtámasz falnál végezve. Egy 80 éves néninek sem lenne nehéz. Szóval keress rá, töltsd le és olvasd el, kezdj bele. Mellé mehet a gyors gyaloglás, fokozatosan.
2013. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Krav maga,mma
2013. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
RKC
2013. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!