Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Montez hány kiló vagy? és...

Montez hány kiló vagy? és milyen vagy ekto-mezo-endo? Gondolom valamelyik keveréke

Figyelt kérdés
és volna még 1 kérdésem hasat hogy szoktad edzeni lábemelés, meg felülés? az a baj ezzel az eggyel amire nem vagyok megelégedett néha még visszais állok a kis ismétlésekre meg nem megy sok darab nem érzem a hasam izomlázat már nagyon régóta nem értem el benne és nem érzem,hogy keményedik, nem kell kockahas tömegelek,már jó ideje de egyszerűen a has valahogy nem erősödik illetve nagyon minimálisat tudnál ötletet adni?
2013. aug. 12. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Én valami elcseszett keverék lehetek, leginkább endo, de a csontjaim meg vékonyak, van egy kis ekto jelleg, ha van ilyen. Szóval hízékony vagyok, szálkásításkor viszont hamar lemegy a zsír, bár a hasról teljesen nem tudom leszedni. Illetve ahhoz további diéta kellene, de akkor semmi izom nem maradna. Nehéz ezt naturálban összehozni.

Hasra legjobb a hasprés súllyal + lábemelés függeszkedve.

Mindegyikből 3-4 sorozat, heti 2-3-szor.

2013. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az mit jelent hasprés súllyal? hova rakom a súlyt a kezembe fogom vagy hogy? és ha nem megy a lábemelés függeszkedve teljesen nyújtott lábbal az baj? mert nem annyira vagyok hajlékony alapból.
2013. aug. 12. 11:19
 3/10 A kérdező kommentje:
és még annyi hogyha valaki lefogyott brutál sokat hamar és rajta maradt a lógó bőr az már soha nem fog eltűnni? (nem én vagyok hanem ismerősöm) csak érdekelne,de szerintem rába@zott mert szerintem nem lehet még fehérjével sem,de szerintem te jobban értesz hozzá,én alapból csak tömegelek,fogyás meg diéta,szálkásítás nem érdekel,és nem is olvastam utána alapból mert nem cél! ja és am hasonlítunk kicsit amiket leírtál :D
2013. aug. 12. 11:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a mellkasomon tartok egy 10-es tárcsát és úgy végzem.

A lábemelés mehet egy kicsit hajlított lábbal.

2013. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha sokat fogyott és hirtelen, akkor teljesen nem húzódik vissza a bőr, de ez is genetikafüggő.
2013. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és nincs kedved valami képet csinálni a fiataloknka motivációként? de nekem is jó lessz 19 éves srác, mert téged jobban tisztellek mint a shopbuilderen azt a bunny-t... jöhetne nekem is kép privátba motivációként :D
2013. aug. 12. 11:26
 7/10 A kérdező kommentje:
kár,hogy nem osztogatol autogrammot pedig kérnék képeddel együtt :D
2013. aug. 12. 11:27
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Én messze vagyok egy jó formától, nem hiszem, hogy bárkinek példakép lehetnék, de privátban megy fotó.
2013. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
gyahh ez komoly kép :D köszi motiváció holnapra meglessz :)
2013. aug. 12. 11:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja én is hasznosabbnak találom Montez válaszait mint a shop.builderesekét. A kép engem is érdekelne ;)
2013. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!