Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » -10 kiló után kell majd a...

-10 kiló után kell majd a hasamról bőrt eltávolítani vagy még vissza tud húzódni? Milyen mozgásformával alakítható a has?

Figyelt kérdés

Kicsit lóg, illetve nagyon hurkás is a hasam. (3 réteg úszógumim van :) )

Félek, hogyha sikerül lefogyni, akkor megmarad majd a lógó bőröm, főleg, hogy annó hirtelen híztam és sok mély striám is lett. Agydaganatomra kaptam gyógyszert, felkészítettek, hogy akár 50-60 kilót is hízhatok tőle, viszont "csak" 10 kilót szedtem fel, de azt is 3 hét alatt. (még be is szólt a hülye orvos, hogy miért maradtam normál súlyú, mikor a 100 kilót kéne verdesnem)

Jövő hónapban végre elkezdhetek eredményesebben mozogni, mert abbahagyhatom a gyógyszert. Diétázni már régóta diétázok, ezt dietetikus és belgyógyász is figyelemmel kíséri, szóval ilyen téren nincs gondom, sőt nálam az volt mindig is a baj, hogy alig ettem.

Most 57-58 kg között mozgok, de szeretnék újra 46-47 kg lenni. Csípőm 94 cm, derekam 81 cm.


2013. júl. 12. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

már ne is haragudj,de a te helyedben én örülnék,hogy élek és kb a legkisebb gondom lenne a lógó bőröm ilyen élethelyzetben.

amúgy meg nem.

10 kiló az semmi,nem marad utána lógó bőr.

2013. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez egy jóindulatú daganat volt, ami felszívódott gyógyszerrel, de ha nem kezelik, akkor is leélem vele a 90 évemet, ha élek annyit, annyi volt a gondja, hogy hormontöbbletet okozott. (de itt most nem is ez a lényeg)

A másik, hogy nem akarok és nem is fogok belefásulni a /volt/ betegségbe és éltem/élem úgy az életem, ahogy más, most pedig külsőleg is össze szeretném magam szedni amennyire lehet.

De köszönöm a választ, remélem tényleg nem marad lógó bőr.

2013. júl. 12. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!