Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? Szinte a...

RandomgirlLOL kérdése:

Mit sportoljak? Szinte a semmitől hízom!

Figyelt kérdés

Idén tavaszig eléggé örültem, hogy bármennyit ehettem, semmit se híztam - tényleg! De lemértem magam kb. 4 hete, 44 kg voltam (persze, így úgy tűnik, hogy nem vagyok kövér). Ma pedig, amikor megmértem magam, már 46 kiló voltam! Mindezt a semmitől, ráadásul úgy, hogy a 3 hétig minden nap rengeteget úsztam (Balatonnál voltunk).

Szinte azt érzem, hogy egy pohár víztől is hízom.

Mit tehetnék? Főként a hasamon lett felesleg, valamint a combom lett vastagabb - a vádlim pedig kissé formátlan, edzeném, a fenekemre is dolgoznék. Úszás, futás jó volna? Étkezzek máshogy - hiszen amit ledolgozok, úgy látszik, könnyen visszaszedhetem. Viszont 15 évesen nem szívesen diétáznék. Nem vagyok anorexiás, nem is akarok az lenni, és tudom, a 46 kiló nem sok, de higgyétek el, eddig sokkal jobban éreztem magam - mondjuk 38-40 kilóval is.

A magasságom egyébként 166 cm, és ugye 46 kiló vagyok. Ez így optimálisnak és normálisnak tűnhet, de már oda a régebbi, sokkal csinosabb testemnek - pedig semmivel se eszem többet, csak a napi 3 főétkezés, mellette maximum egy kevés dinnye, csoki (max. 5 kocka). Nem eszek sokat.

Lehet, hogy a kamaszkori változások miatt kezdtem hízni?

Bocsánat, hogy hosszú lett, kicsit kétségbeestem.

Előre is köszönöm az ötleteket, hogy mit kezdjek ezzel!


2013. aug. 12. 19:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Te jó ég nemcsak anorexiás, de buta is vagy! Sok sikert ha el akarod rontani az életed hát rajta :)
2013. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha mondták az orvosok, ha nem, 166-hoz 38-40kg az kevés. Izmosodj, és akkor minimális zsírral is rendesen fogsz kinézni. 6. voltam, Üdv
2013. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tanuld meg, a GYAK ezen részén az emberek nem csak a kérdésedre válaszolnak, hanem jót is akarnak neked. Mehet a szálkásító diéta meg a heti 3-4 aerob ha fogyni akarsz, ha meg izmosodni akkor tömegnövelő étrend és súlyzós edzés, olvasd el Sárga kapszula c. könyvet, és csinálj amit akarsz (vagy body.builder.hu-->alapismeretek)
2013. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

mondjuk ne egyél csokit és nem hízol



Képet minek küldjön fentebbi válaszdó? utána elolvadtok a karcsú derekáltól és az ellenkezőjét mondjátok mindennek? szánalom. Kicsilány legalább 5-10 kg még rádférne. ha nem akarsz elpatkolni ilyen fiatalon

2016. szept. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak nem értem meg, a mai fiatalok nem tudnak józan észel gondolkozni? Ahhoz hogy valaki felszedjen pálr kilót vagy foggyon ha kell minek olvasni builderes és sárga kapszulás marhaságokat? elég ha felméred mit eszel és mennyit, és edzel izomcsoportokra. Lesz eredménye. Edzéstervet készítesz... olyan fantáziaszegény mindenki, szánalom.
2016. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A fehérjeporok és tömegnöjvelők megint csak marhasálgok. Bedőltök a marketingnek. És tonnaszámra veszitek.
2016. szept. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!