Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak?! 14L

Mit sportoljak?! 14L

Figyelt kérdés
160cm vagyok, 50kg. 8evet ritmikus gimnaztikaztam es balettoztam. Usztam is es boxoltam is. Most ősztől fogok heti 3x kondizni (eddig is kondiztam csak ritkabban). Szeretnék keresni sportot, de nincs otletem. Olyasmit keresek ami nagyon jol atmozgat. Van benne dinamika es hajlekonysag. (nem roplabda vagy ilyesmi) a valaszokat koszi. 14L.

2013. aug. 8. 13:15
 1/4 anonim válasza:
én 7 évig judo-ztam, és csak ajánlani tudom. minden testrészedet átmozgatja, erősít, és tényleg hajlékonyabb leszel tőle. nem jár annyi sérüléssel mint a karate, és nem is olyan agresszív.
2013. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyál
2013. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Társas tánc
2013. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Helo,

nem tudom aktuális-e még, de ajánlani tudom a szertornát, ezen belül a gyűrűt, korlátot, nyújtót. Én már csinálom egy ideje, rendkívül megerősít, a talajtornában kell hajlékonyság, gyűrűnél, nyújtónál ott van a dinamikusság (kézállásból kézenállásba).18F

2013. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!