Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a három legjobb zsírégető...

Mi a három legjobb zsírégető edzés?

Figyelt kérdés
zsírégetés, zsírégető, edzés, sport
2013. aug. 12. 19:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, eltájoltam magam a kulcsszavakkal. :D
2013. aug. 12. 19:50
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs legjobb, mivel leginkább a diétádtól függ! Sok jó kalória égető sport van, de a zsírégetéshez kalória mínusz kell, az pedig étrendfüggő is!

Bicaj, kocogás, crossfit, ugrókötelezés, lépcsőzés, ellipszis tréner, stb-

2013. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem eszek kenyeret, tésztát már egy ideje, vagy csak ritkán. Nem iszok cukrozott üdítőket sem, sütit, cukros dolgokat sem szintén már egy ideje. Ettől eltekintve nem vagyok diétán, mert még szoptatok. Viszont, jól esne már valami zsírégető mozgás, mert... szóval szükségem van rá mentálisan és fizikálisan is, úgy érzem.
2013. aug. 12. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit félreértetted. A szálkásító diéta nem koplalás, hanem magas fehérjebevitel és alacsony ch melletti speciális étrend, kiszámolt alapanyag-mennyiségekkel, napi 5-7 kajálással. Nem azt írtam, hogy ne egyél. Egyébként pedig írtam mozgásformákat is.:)
2013. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem értettelek félre, eszembe sem jutott, hogy azt írod, ne egyek. Írtad, hogy attól függ, milyen diétán vagyok, én meg leírtam, mit eszek, de nem vagyok diétán. A cukrosakat nem kívánom már egy ideje, a pékáru és a tészta pedig megvisel, így szülés után intoleranciára hajazó tüneteim vannak, ha eszem, tehát nem azért nem eszem, mert diétázok. Nem diétázok, azt eszem, amit kívánok. Bűnözök is, bele-belekerül a csoki, vagy a tészta, de a mellékhatások miatt egyre kevesebbszer. Sosem tudtam diétázni, nem vagyok egy rendszeres ember, csak olyan mozgásformát keresek, amit van is értelme csinálni, mert lesz látszatja. És, mint írtam, nem fogok nem enni, mert szoptatok. :D De amit írtál, ki fogom próbálni, köszönöm a válaszod :D
2013. aug. 12. 22:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, a mínuszt azért megoldom olykor, na :D
2013. aug. 12. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!