Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen oldalakon érdemes...

Milyen oldalakon érdemes táncvideókat nézni amiből meg is lehet tanulni az alapokat és ki is fáraszt?

Figyelt kérdés

Hastáncot szoktam csinálni,ebből találtam jókat,de szeretnék mást is kipróbálni.

Tudom, hogy a google a barátom de mosolyszünet van és max 5perces videókat dob ki,vagy olyanokat amik nem mutatják az alapokat.

Ha tudtok valami jót akkor légyzi küldjetek linket(tudom hogy a tanfolyam lenne a legjobb,de sajnos vidéki vagyok és felénk nincs semmilyen táncoktatás)

Előre is köszi!



2013. aug. 14. 19:49
 1/1 hunbula ***** válasza:

Youtube keresőbe beírod, hogy belly dance tutorial, vagy ha más stílust szeretnél, akkor annak a nevét (esetleg még azt is mögéírhatod, hogy for beginners). Nem egy videó fog kijönni. Valami ilyesmi fog történni.

https://www.youtube.com/results?search_query=salsa+tutorial+..

2013. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!