Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit és hogy érdemes...

Mennyit és hogy érdemes edzeni ehhez?

Figyelt kérdés
2m magas és 120 kg vagyok. Úszógumim van az ülőmunka miatt. Szeretnék fittebb, vállasabb, arányosabb alkatú lenni, a tartásomat javítani. Nem szeretnék testépítéssel foglalkozni, csak leadni kb. 10 kilót és némi izmot felszedni. Tudtok valami tanácsot adni ? Heti hány alkalommal, és milyen intenzitással, súllyal érdemes csinálni? Két kézi súlyzóm van, egyenként 15-17 kg-ra lehet őket felpakolni. Sajnos nem tudok eszközökre és kiegészítőkre költeni. Rendszeresen kosaraztam régebben, de a súlyzós edzésekhez kezdő vagyok.

2013. aug. 7. 16:40
 1/2 Osynho ***** válasza:

"Nem szeretnék testépítéssel foglalkozni"


Pedig izmosodáshoz a kemény súlyzós edzések kellenek (a megfelelő táplálkozás mellett.


"csak leadni kb. 10 kilót és némi izmot felszedni"


Ez két külön folyamat, egyszerre nem megy.


"Sajnos nem tudok eszközökre és kiegészítőkre költeni. "


Nem is kell, járj el egy terembe.

2013. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs a környékemen terem.
2013. aug. 7. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!