Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nehéz gokartot vezetni?...

Nehéz gokartot vezetni? Hogyan kell?

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem annyira. Két pedál van csak benne, és nincsenek sebességfokozatok.

Nincs benne differenciálmű sem, ezért könnyen meg lehet vele pördülni kigyorsítva a kanyarokból, főleg egy bizonyos súly felett :D Bár nekem ez adja benne az élvezetet, nem a részidő századmásodperces javítása. Ha ráérzel, akkor nem fogsz vele megpördülni, hanem csak kicsi csúszkálni a kanyarban.

2013. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De tesztem lesz!Versenyzőnek készüllök nagy tesztet tartanak!
2013. aug. 17. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Versenyzőnek készülsz, és életedben először kell vezetned gokartot egy teszten, amin majd nagy dolgok dőlnek el?

Mert ha így van, ez nem hangzik számomra logikusnak, előtte talán tölts el egy kis időt egymagad egy gokarttal, hogy meglásd milyen és hozzászokj.

2013. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy jó pár éve gokartozom, idén indultam először egy bajnokságban is, és azt kell mondjam, minden gokart más. Teljesítménytől függetlenül. Rengeteg minden függ a pályától is, ahol éppen versenyzel. Erre rá kell érezni, mert van akinek órákig magyarázhatod, hogy mi az az ideális ív meg kanyarodási pont vagy kanyar csúcspont, de nem fogja érteni, míg van aki a kisujjából rántja ki ezeket a dolgokat és magától érez rá mindenre. Azt meg remélem nem gondoltad komolyan, hogy itt fogja valaki elmagyarázni, hogyan kell. Menj el a legközelebbi pályára, ülj bele egy gokartba és próbáld ki. Csak te tudhatod, hogy nehéz-e számodra vagy nem. Sok sikert! ;) 16/L
2013. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!