Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futók! Ti hogy kezdtétek?

Futók! Ti hogy kezdtétek?

Figyelt kérdés
Hogy kezdtétek el a futást? Edzésterv alapján, valahonnan néztétek, vagy saját magatok kreáltatok?Esetleg valami jó " kezdő futó" edzéstervet tudtok, ami nektek is bevált? Mit/mikor/mennyit esztek a futós napokon?És mára hol tartotok,hány kilométert futtok?

2013. aug. 17. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
9 hónapja kezdtem, egyik lábamat tettem a másik elé... mikor elfáradtam megálltam 20-50métereket bírtam egyben, most heti 3* 10km...
2013. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Adam9211 ***** válasza:
Szia! Mi a célod a futással? Állóképesség vagy zsírvesztés? Én azért kezdtem el futni, hogy csökkentsem a testzsír százalékom! Első nap 17 perc kocogás megállított (100kg voltam) aztán egyre jobban ment a dolog, immár 3 hónapja és 40 perceket futok, ez távban 6-6,5 km között szokott lenni! Edzésterv nem volt, lényeg az, hogy a pulzusod tartsd 130-140 között és egyenletes tempóban fuss az elejétől a végéig!
2013. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!