Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van egy kis felesleg a hasamon...

Van egy kis felesleg a hasamon amit szeretnék eltüntetni, milyen gyakorlatokat kell ehhez végeznem? Felülésen kívül mást nem ismerek

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 18:37
 1/3 anonim válasza:
a konyhába sok minden dől el. Ott kell mindent elkezdeni. a kajára nagyon figyelj és ha zsírt akarsz égetni akkor cardio edzés lenne jó. Pl: futás, biciklizés. A neten is sokat írnak róla.
2009. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én azt csináltam, h minden nap kb 5-10 percet futottam helyben (mivel lehetőségem nem volt elmenni futni és futógépre nincs pénzem, maradt ez a megoldás), majd utána felüléseztem, először 20al kezdtem majd minden nap többet. Ezt minden nap csináld meg, 1-2hét után nálam már eredménye volt (de utána se hagyd abba!) Felülésen kívül csinálhatod azt h: hanyatt fekszel, felhúzod a lábaid, mintha felüléseznél (alaphelyzet) majd a jobb térdedet (felemelve) és a bal könyöködet egymás fele húzod. Ebből kb 10-15öt, majd utána a bal térd- jobb könyököddel is ugyanez. Nekem ez is bevált.
2009. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat, megfogadom a gyakorlattippeket

az 1. válaszolónak: a konyhás résszel nincs gond, az teljesen jó, elhízva se vagyok, egyedül a hasamon van egy kis felesleg azt akarom eltüntetni mással nincs gond

2009. okt. 28. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!