Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha szeretnék egy kicsit...

Ha szeretnék egy kicsit erősebb lenni, de különösebben nagy, látványos izmosodás nélkül, akkor arra jó lenne a fegyencedzés?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok


Úgy áll a helyzet, hogy sikerült megszabadulnom teljesen a súlyfeleslegemtől. De irritál, hogy a karcsúsághoz semmi erő nem jár... Például hiába kezdtem el most súlyzózni, épkézláb fekvőtámaszt ha 10-et meg tudok csinálni.

Ha mondjuk elkezdeném az edzést, akkor kaphatnék annyi edzettséget, hogy erősebb legyek egy átlag nőnél, de azért túl masszív izomzatot se növesszek?:D


Köszi a válaszokat.



2013. aug. 25. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Masszív izomzatod semmilyen edzéssel nem lenne kox nélkül nőként, attól ne tarts. Kb 1/25 annyi tesztoszteront termelsz, mint egy férfi. Akiket látsz, hogy durván izmos csajok, azok koxolnak, nem naturálban szerezték.

És igen, lehetsz fegyencedzéssel sokkal erősebb, nőknek is nagyon jó kis edzésforma.

2013. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kb ezt tudod elérni kox nélkül:

[link]

Viszont ez is hosszú évek munkája!

2013. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, akkor valószínűleg ha beszerzem a könyvet, elkezdem.:)


Jó, nem attól féltem, hogy elburjánzanak rajtam az izmok, csak mondjuk a ruhaméretemet azt egyelőre meg szeretném tartani.:) (igen, csajos probléma.:D)

2013. aug. 25. 10:06
 4/8 anonim ***** válasza:
a könyvet le is töltheted netről.
2013. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha átülök laptophoz, meglesem.:)
2013. aug. 25. 10:13
 6/8 anonim ***** válasza:

google-ba: fegyencedzés pdf

Az első találat jó lesz.:)

2013. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De most komolyan mit hiszel?:D

Súlyzózgatsz egy kicsit és akkora vállaid nőnek ,hogy nem férsz a ruháidba?

Ez genetikailag lehetetlen szóval nyugodtan edzhetsz..ha úgy látod,hogy elég akkor abbahagyod.

2013. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem igazán akartam erre kitérni, de ha már belekötöttél, mini méretből a szimpla kicsibe azért bele lehet szerintem..:)) Viszont úgy se központi kérdés, arra a választ már megkaptam.:)

Nem figyelsz, most is súlyzózok. Ha félnék, nem csinálnám.:)

2013. aug. 25. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!