Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megfelelő lenne-e erre a...

Megfelelő lenne-e erre a brazil jiu jitsu, illetve van-e még értelme elkezdeni?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok, világ életemben sportoltam, de sosem rendszeresen egy valamit. Futás, kondi, úszás, squash, ezek keveréke, csak hogy meglegyen a szükséges mozgás és a sport az életem része legyen. Valahogy már eljutottam odáig hogy unom őket és szeretnék valamit elkezdeni ami mondjuk heti 2-3 edzés de az fix és folyamatos, illetve lehet fejlődni.


Küzdősportra gondoltam, konkrétan brazil jiu jitsura. A célom nem a keménykedés, vagy az hogy elmondhassam hogy ezt csinálom. Szimplán csak annyi hogy kifáradjak, legyen mozgás és az erőnlétem a toppon legyen.


A kérdés hogy nem vagyok-e "öreg" ehhez? Illetve milyen az oktatás Budapesten, hol éri meg? Ahol: jó az edző, nem röhögnek ki hogy 25 évesen esetleg 15-6 éves kezdő srácokkal tanulom az alap dolgokat, és nálam akár 7-8 évvel fiatalabbak aláznak ebben a sportban..


2013. aug. 26. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Pestet nem ismerem de nem késő!! Mint írtad végigsportoltad az életed, így legalább nem valami kövér rosszul mozgó ember fog lemenni edzésekre :) azt nem mindenki szereti. Különben sem annyira az életkorod számít, inkább a testsúly n meg a tapasztalat.
2013. aug. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mennyél nyugdíjba, ha ilyen kérdéseid vannak. 50 felett is bele lehet vágni bármibe, sokan teszik itt, erre meg itt kölyöként hisztizel, hogy öreg vagy e. Mindenki annyi idős, ahogy mozog.


BJJ jó kis földharc, a földharc fárasztó és mókás, ha ennyi a célod tökéletes.

2013. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!