Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme ilyen rossz...

Van értelme ilyen rossz genetikával Kondiznom?

Figyelt kérdés
Nehezen hízó vagyok "magas vékony" 6hónapot kondiztam felszedtem 15kg-t naturálba,kezdtem elégjól kinézni nagyon sok munkámba,dolgok megvonásába, és pénzbe kerult hogyezt elértem.az utobbi 1.5 honapba nemvolt idom kondizni,kajárase tudtam figyelni és szinte minden lement rólam amit kemény munkával osszeszedtem!!Ugyanolyan vékonyvagyok mint amikor elkezdtem és teljesen elment a kedvem attol hogy ujrakezdjem a kondizást rendesen mert semmi értelme nemlenne ilyen sz*r genetikával amivel én rendelkezek,egyszeruen gyulolom igy magam.Szteroidhoz nyulnék de tisztábavagyok a mellékhatásaival és a annyit meg nemérmeg nekem.Valaki vélemény?
2013. júl. 16. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem.Ha nem ettél,meg nem edzettél,akkor mit vártál mi lesz?Ha ilyen szinten kisebbségi érzésű gyúrós agy vagy,de nem akarsz két pofára zabálni egész nap,mint egy disznó,meg unalmas edzéseket csinálni,akkor nézz ki egy küzdősportot és tanulj meg verekedni rendesen.Az a képesség akkor is megmarad,ha 70 ha 90 kiló leszel,és többet dob az önbecsülésen,mint az,hogy felszedsz magadra pár kilót,meg páran bámulják a karod.
2013. júl. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb az egészben hogy ilyen rovid ido alatt lement rolam szinte minden.Naturálba edzettem tehát nemkellett volna elvesztenem amit felszedtem.Mivel délutános muszakba vagyok ezért kuzdosportra esélyem sincs járni.Másis
2013. júl. 16. 01:48
 3/6 A kérdező kommentje:
-ilyenhamar leadná amit elért?vagycsaknekemvan ilyen szerencsétlen genetikám?
2013. júl. 16. 01:49
 4/6 Osynho ***** válasza:
100%

Nyilván, ha nincs meg a terhelés, valamint a megfelelő terhelés, leépülnek az izmok. Szteroid szedése után még gyorsabban, tehát annak ilyen szempontból sincs értelme, amellett, hogy tönkreteszed magad.


A 1,5 hónap alatt 15kg fogyás viszont elég durva, de ha már itt tartunk, a 6 hónap alatt a 16kg plusz is kissé hihetetlen. Bár nem tudom ebből mennyi volt a zsír.


Nem kell ezen kiakadni, tovább kell csinálni! 6 hónap az semmi ebben a sportban. Nagyon nehéz és ez benne a jó. Át kell vészelni. Én kihagytam az elmúlt 2 hetet és amellett, hogy csökkent a súlyom, még híztam is. És akkor mi van? Folytatom tovább.


Eltörtem a lábam 2 éve, megműtöttek. 11 napig volt rajtam gipsz, amint levették, a kórházból a kondiba mentem, ahova 1 lábon ugráltam fel az emeletre és edzettem. Mert hiányzott és mert volt egy célom. 5 hétig nem állhattam rá a lábamra, a vádlim gyakorlatilag megszűnt létezni, de mára helyrehoztam. Nem olyan nagy ügy. :)

2013. júl. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15kg 6 hónap alatt, annak nagy része zsír, mert ennyi izmot nem szedsz fel naturálban. Ha a tested nem éri terhelés, megszabadul az izomtól, mert teher számára a feleslehes izomzat. Terheli a szívet, terheli az ízületeket, a szervezet csak akkor épít és tartja meg az izmokat, ha kell neki, éri rendszeres terhelés.
2013. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogyha újrakezded, normálisan, akkor nagyon hamar visszamegy az izom. Máskor amikor ki kell hagynod, akkor maradjon a rendes étkezés, ha van rá módod végezz saját testsúlyos gyakorlatokat, vegyél valami antikatabolikus aminot, pl. BCAA. És én hiszek abban is, hogy az erőedzések miatt az izom tovább megmarad, több idő alatt bomlik le, ennek most nem tudom a tudományos magyarázatát, de a lényeg, hogyha nem vagy fiatal, akkor tolhatsz erőedzést is.
2013. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!