Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy valaki...

Elképzelhető, hogy valaki azért jár jiu-jitsu-ra, mert élvezi, hogy a gyakorlás során a földharcban sokáig ellenkező nemű személyhez "simulhat"?

Figyelt kérdés
Normális az, hogy 16-17 éves csaj 18-20 éves fiún gyakorolja az önvédelmet, földharcot és gyakorlás címén percekig "ölelgetik" egymást a földön? (leszorításnak, fojtásnak, kulcsnak álcázzák) Pl. a csaj úgy szorította oda a medencéjét a fiúhoz, mintha valami mást akarna...vagy csak tényleg ennyire beleélte magát, hogy "legyőzte" a srácot?
2009. okt. 30. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

ha lenne egy szép 20 év körüli lány én is járnék ilyen edzésre :)


21/f

2009. okt. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
86%
Normális, még az is normális főleg ha egyedülállók és bejönnek egymásnak, ha edzés után taliznak:) Mi lenne ebben nem normális?
2009. okt. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető. :) Ha belegondolsz, a tánc is ilyen, és hányan táncolnak! Múltkor olvastam egy jót erről: A tánc, a vízszintes irányú vágy függőleges kifejezése :)))
2009. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A legdurvább, hogy egy csomó olyan tevékenység van, ahová emberek azért járnak, hogy ellenkező nemű, hasonló érdeklődésű emberekkel ezt a tevékenységet végezhessék, és esetleg számukra szimpatikus emberekkel ismerkedjenek. Undorító!
2009. nov. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hmm, kedvet kaptam ehhez a sporthoz... hol is lehet ilyet?:D
2009. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
2009. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát én ju jitsuzom, de ez még soha nem fordult meg a fejemben. Ez szerintem nem csak tisztességtelen, hanem gusztustalan, is ha ennyire ki akarja élni a vágyait, akkor könyörgöm, szerezzem magának egy barátnőt!

16/f (és nem homi, csak az edzés nem a szexről szól, ennyi)

2010. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!