Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Debrecenben van olyan 14-15...

Debrecenben van olyan 14-15 éves lány aki tényleg le akar fogyni mozgással? (14/L)

Figyelt kérdés
én mennék edzőterembe de hát egyedül (barátaimra nem számithatok mert nekik már meg van a saját sportjuk)nem lenne jó mert haláli uncsi meg támogatás is kellene.

2013. aug. 27. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyedül sem unalmas.

Mellesleg hallgathatsz zenét is közben.

2013. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igaz. :) de mégis csak jobb társaságban ;)
2013. aug. 27. 23:51
 3/7 anonim válasza:
hát én akarok, de se csaj nem vagyok, se 14 éves, egyedül a Debrecen stimmel :D
2013. aug. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)
2013. aug. 29. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:
A baratnok mindig elhullanak idovel, ha edzesrol van szo. Hidd el, tapasztalatbol beszelek! Pont ezert en mar reg megszerettem az egyedul menest. Az egeszseged, fittseged inkabb ne muljon a barinokon, akkor csak porul jarsz:D
2013. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nyitsz magadnak egy privát blogot, leírod a célkitűzésed, és nap mint nap ösztönzöd magad a jobbnál jobb eredmény elérésére. A siker garantált! :)


Segítségedre lehet a kaloriabazis.hu weboldal, ill. ha androidos telefonod van, akkor van néhány weight loss alkalmazás, ami sokat segít.


Egyébként a futás a legjobb. Eleinte séta futás séta futás kombóval kezd, majd csökkentsd a sétákat, ha pedig megvan már egy fix táv, akkor egyre növeld a távolságot. Úgy 5-6km az optimális, 30-40 perc között.


Ha csak ösztönzés kell, akkor írj privit, aztán segítek elindulni ezen az úton.

2013. aug. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egyébként még annyit, hogy jobb egyedül, mert ha van egy társad aki nem annyira elhatározott mint te, akkor könnyen lefelé húz. Pl. ő aznap megelégszik kevesebbel, és akkor neked már borul az edzésed.


Fogyni életmódváltással lehet, mivel most még erősen fejlődésben vagy, mindenképpen kérdezd meg a dokidat vagy egy szakembert, hogy mit ajánl (pl. étrend szinten), mert neked ebben a korban még nem szabad diétázni.

2013. aug. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!