Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A spinning ér valamit, ha az...

A spinning ér valamit, ha az ember fogyni akar?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, zsírégető edzés, és nem értem, hogy miért vagyok ilyen zsíros, ha mellette megfelelően táplálkozom, és heti 2-3x csinálom (plusz szoktam otthon tornázni heti 2-3x). Talán csak kamu ez a sok dicsérő szöveg, amit olvastam?
2013. jan. 16. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mióta jársz?
2013. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kalóriaégető edzés.

ez meg nem feltétlen azonos a zsírégetéssel,ami leginkább a krematóriumban tud égni.

amúgy meg igen.

a női edzések közül az egyik leghatékonyabb cal égetésre a spinning.

de persze ha komoly kalória égető edzést keresel,akkor az a kettlebell,vagy a küzdősport edzéseken van.

de megfelelő állóképességgel a spinning is lehet igen hatékony.

szóval vagy nincs meg hozzá az állóképességed,vagy az étrended alapjaiban rossz,vagy mindkettő.

mindenesetre guglizz rá a kalóriadeficit jelentésére,ha a fogyás a célod és a szálkásító diétára is.

2013. jan. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kb. 3 hónapja, és 1 hónapja diétázok. Nem olyan nagy a túlsúlyom (3-4 kg), de nagyon szeretnék megszabadulni tőle.

Második: régen thai boxoltam, az valóban nagyon jó zsírégető (azzal fogytam le majdnem 20 kg-t, igaz, ebből 4-et sikerült visszahíznom, amióta abbahagytam).

Köszönöm a válaszokat.

2013. jan. 17. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!