Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kiből lehet boxoló, ökölvívó?...

Kiből lehet boxoló, ökölvívó? Aki nem végzett kemény fizikai munkát (tégla pakolás, zsák pakolás, lapátolás, favágás stb. ) abból lehet Boxoló?

Figyelt kérdés
2 éve folyamatosan edzek (fekvő, felülés, huzódzkodás, fekve nyomás, láb emelés huzódzkodón, súlyzózás) a kérdés pedig az lenne hogy lehetne belőlem boxoló? Nem törnének el hamar a csontjaim mert nem végeztem fizikai munkát ? (lehet hülyén hangzik de hallottam ilyet is) Mi kellene ahoz hogy boxoló lehessek ?

2013. aug. 28. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát pl heti 3-5 boxedzés.
2013. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bárkiből lehet, és ... igen, ökölvívás edzés kell hozzá, minél rendszeresebben.
2013. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 aikiboxer ***** válasza:
Belőled már nem lesz versenyző, mert túl öreg agy hozzá, de valóban: edzésre kellene járnod.
2013. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én karatézom ami keményebb mint a boksz mivel nálunk lehet rúgni is,de én 5 évesen kezdtem el. Az hogy mikor kezded el az lényegtelen,mert az elején úgyis tapasztalatlan leszel és hosszú évek munkájaként fogod megérteni minden ütésnek,rúgásnak a csinyját bínját.De a küzdősport ad egy jó kondit az osztályomban pl. én sokkal erősebb is vagyok mindenkinél,szal kezdd el minél hamarabb:)

16/F

2013. aug. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A karate az minden, csak nem keményebb az ökölvívásnál. 10-ből 8-9 x ökölvívó elverné a karatéjost. Ennyi.
2013. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy jo boxolo mint pl:tyson volt reggelire megene egy karatést.Figyelem ezeket a karatésokat a a csipőjűktöl inditják az ütés meg mindi lent va a kezük hát én ezt igy boxolo szemmel elég hülyeségnek tartom.
2013. okt. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De boxoló szemmel téged is b.a.sszon mellbe egy igazi karatés, aki fent tartja a kezét..


Azért, ha ínyenc vagy akkor hidd el, tetszene az életérzés. Csak kár hogy rohangálni kell mire ilyen karatést találnánk Magyarországon, egyszerűen nem éri meg megkeresni, de vannak kemények. Nagyon nagy erőt lehet munkába állítani, ha valaki jól tudja használni mozgás közben a csípőjét. De ez nem a sportkarate színvonal.

2013. okt. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!