Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves vagy 162 cm 40.5 kg a...

KobeBryant24 kérdése:

15 éves vagy 162 cm 40.5 kg a bicepszem 23-as (befeszítve). Szerintem ez elég kicsi, vagy nem?

Figyelt kérdés
Egyébként otthon szoktam edzeni. pl:fekvőtámasz,húzódzkodás,tollászkodás felülés.

2013. aug. 28. 17:28
 1/9 A kérdező kommentje:
*vagyok
2013. aug. 28. 17:28
 2/9 anonim ***** válasza:
ez még kicsi, de majd lesz jobb is.
2013. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak olyan rosz,hogy a többi haveromnak nagyobb mint nekem :/

mellettük egy óvódásnak nézek ki, és ez zavar..

2013. aug. 28. 17:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd lehagyod őket, csak eddz keményen + legyen étrended is.
2013. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindjár pubertás és nagy leszel csak egyél.
2013. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, a 40 kg sem egy hatalmas tömeg. Kezdj el edzeni, figyelj a kajára, és térjünk vissza a témára 1 év múlva!
2013. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nagyon pici vagy, 40 kiló az eléggé kevés. De hát nem tehetsz róla ebből kell kihozni a legtöbbet, amit lehet. Vegyél tömegnövelőt, vitaminokat, figyelj az étrendre és az edzésre, mellesleg ha elkezdenél valami küzdősportot az sem árt. Persze ha érdekel, nekem jó kombó volt a gyúrás mellé.
2013. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én is mikor elkezdtem edzeni 14 évesen kb ilyen paramétereim voltak. Sőt szerintem alacsonyabb voltam bár negyvennél azért nehezebb. Aztán olyan két három év alatt nőttem huszonvalahány centit és híztam vagy 20-30 kilót és nem kellett nagyon megerőltetnem magam. Szóval ez egy remek korszak arra ,hogy formáld a tested most leszel rá a legfogékonyabb. A lényeg ,hogy ne egész nap a gép előtt ülj hanem sportolj keményen , az mindegy hogy mit.
2013. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként kosárlabdázok,és az idén megyek karatézni.
2013. aug. 28. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!