Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lány vagyok.16 éves és szeretn...

Lány vagyok.16 éves és szeretnék valamiylen küzdősportot kipróbálni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Kipróbálni az összeset ki tudod,de kezdésnek én a Kick Box-ot ajánlanám. Sok lány űzi ezt a sportot.
2009. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy csomó ilyen kérdés van már, miért nem néz senki körül, mielőtt topicot nyit??
2009. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyere, adok két pofont, az még mindig enyhébb lesz, mint mikor majd homokzsáknak használnak :)
2009. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Biztos hogy küzdősportot keresel?


Én ajánlanám a figyelmedbe a Wing tsun kungfut.

Ez harcművészet, életforma. Nem csak testi edzettséget, hanem lelki békét is ad. Önvédelemre tökéletes.

[link]


Kifejezetten nőknek való, itt nem bele állni kell az ütésekbe, hanem kitérni előle, és a leghatékonyabban visszatámadni.

2009. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egy barátom thai boxol és tanítgatott kicsit. Nagyon megtetszett és ne félek attól, hogy homokzsáknak használjanak.Lehet hogy ez egy kicsit elhamarkodott kijelentés,majd meglátom.

A válaszom arra, hogy miért nem kerestem meg a hasonló kérdéseket, az, hogy mert sokkal egyszerűbb feltenni a kérdést, mint keresgetni hasonló után.

2009. okt. 31. 18:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Én boxolok de az edzések végére a saját nevemet nemtudom.Tehát hogyha idáig semmit nem sportoltál akkor idegileg össze fogsz roppanni egy ien edzés után.

14/f

2009. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
8 évet triatlonoztam ugyhogy az állóképességemmel nem lenne baj.
2009. okt. 31. 18:09
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor ajánlom a boxot
2009. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A box szerintem nem a legjobb , hiányzik belőle például a lábmunka . Azt nem értem , hogy ha azt mondod , hogy az egyik ismerősöd thaiboxol , és neked tetszik is , akkor miért nem jársz el oda ? Szerintem az egyik legjobb küzdősport .
2009. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Thai box is jó szerintem. Azért Kick-Box-oljál mert abban IS van lábmunka. Én is birka vagyok hogy abba hagytam 7évesen.

F 17

2009. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!