Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyenbe lehet...

Szerintetek ilyenbe lehet járni a mindennapokban?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett ez a Nike futócipő, de nem csak futásra hordnanám, mert az nagy kiadás lenne nekem, sajnos annyira nem vagyok tehetős, hogy küön vegyek cipőt futáshoz. Nagyon tetszik a cipő, szívesen járnék benne. Szerintetek nem lenne furcsa? [link]

2013. aug. 30. 11:47
 1/5 Dogmatix91 ***** válasza:
Futócipők általában km-re vannak. Bizonyos idő után, a szivacsuk összetömörödik, így már nem tompít rendesen, amit az ízületek bánhatnak. Lehet, hogy kívülről semmi sem fog rajta látszódni, de szerkezetileg megváltozik és nem fog megfelelni futáshoz. Ezért szoktak külön futócipőt venni, amiben csak és kizárólag futnak.
2013. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül kell drága futócipõt venni...
2013. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sperseus!

Gondolom sokat futsz és nagy tapasztalatod van! Kérlek oktass! Én évi 1000 Km-t futok. Pár szar cipő tapasztalata után nem nagyon találok olcsó futócipőt. A legolcsóbb, ami alkalmas volt futásra és kiszolgálta az 1200 Km-t az 21 ezerbe került. Akkor mutsasd már meg nekem az olcsóbb változatot! Kérlek azt is írd meg, hogy milyen talajon és mennyit futsz hetente, illetve, hogy neutrális, pronáló vagy szupináló a lábad!

2013. aug. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

heti 25-30km decatlonos Kalenji cipőt használok az első 11000ft volt 6 hónapon át bírta, úgy, hogy az elején még 120kg voltam, persze akkor még nem számoltam a kilométereket... a másodikat most vettem júliusban

Kalenji Kapteren Explor eddig tökéletesen meg vagyok vele elégedve. amúgy terepen futok.

2013. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sperseus!

Az előző kérdező vagyok. Volt némi irónia a kérdésemben, de megkövetlek, és elnézést kérek. Azt hittem, hogy valami fogadatlan prókátor okoskodik az olcsó cipővel.

Nekem sajnos nem volt ilyen jó tapsztalatom, de már nem is keresek olcsó megoldást, mert úgy vagyok vele, hogy nem kockáztatok és inkább ráköltök havi 2000 Ft.-ot (ez ocsóbb mint bármilyen fittnessz bérlet) és ez elég arra, hogy évente-másfél évente vegyek egy normális cipőt, ami nem teszi tönkre sem a lábomat, sem a futás élményét.

Hajrá-hajrá! Leld örömöd a futásban!

2013. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!