Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés utáni szúró fájdalom az...

Edzés utáni szúró fájdalom az oldalamban, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Jobb oldalt, az utolsó bordám mögött szúró fájdalmat éreztem edzés közben és után. Kicsit több ugrálós gyakorlatot végeztem, de nem érzem fáradtabbnak magam, mint máskor. Akkor mitől van a fájdalom? Olyasmi, ami miatt aggódnom kéne? Nektek volt már ilyen?


22 éves, nő, rendszeresen edzek


2013. aug. 30. 20:27
 1/4 dirtboy ***** válasza:
ha olyan fájdalom mint ami sok embernek futásnál szokott lenni akkor valószínűleg a rossz levegő vétel lesz a gond.
2013. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eléggé kapkodtam a levegőt, szóval ez valószínű. Köszönöm a választ! :)
2013. aug. 30. 20:52
 3/4 anonim válasza:
A fájdalom nem hiábavaló. Így tudja az emberrel a szervezet, hogy valami nincs rendben. Az esetedben nem jutott elég oxigén az izmoknak, így jelzett a tested, hogy "állj, már nem bírom", úgyhogy ne aggódj :) A válaszadónak igaza van: a helyes lélegzetvétellel ez kiküszöbölhető.
2013. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Lehet hogy nem érzed a mindennapi edzések miatt, de csak egy hirtelen mozdulat is elég az izomlázhoz..

Vagy pedig rossz levegővétel miatt beszúródott a levegő..

Edzés közben probáld az orrodon át venni a levegőt,majd pedig a szádon kifújni! :)

2013. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!