Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon rossz az ha aszfalton...

Nagyon rossz az ha aszfalton szaladok, úgy kb kétnaponta?

Figyelt kérdés
Jobb lenne ha olyan helyen szaladnék ahol nincs aszfalt, de nem futópálya, csak sima út?

2013. aug. 30. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más ízületei vannak, nekem eléggé megy szét a térdem, már a sétálás is nehézséget okoz, pedig csak 21 vagyok :) szerintem ne kockáztass + rendes futócipő. (Intezív sétára voltam kényszerülve hónapokon keresztül, napi másfél óra)
2013. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az aszfalt, beton valóban nem a legjobb futóterep, ettől egy idő után nagyon fájhat majd a sarkad, a lábfejed teteje, lábujjaid, és a térded is fájni fog még akkor is ha csak kétnaponta futsz kb. 1-1,5 órát. Én szerintem fuss erdőben, vagy a margitszigeten körbe a futópályán. Így maximum izomlázad lesz a sok futástól.
2013. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 *Glissade* ***** válasza:
Hová szaladsz?:)
2013. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
*Glissade*: sportolok!
2013. aug. 31. 18:42
 5/7 A kérdező kommentje:
köszia válaszokat, a Margit szigethez nem lakom közel:)
2013. aug. 31. 18:51
 6/7 *Glissade* ***** válasza:

Szaladni a csirke szokott kukaccal a szájában:)

Ember futni szokott, vagy edzeni.

2013. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Állítólag a nőknek kifejezetten káros a futás, akár asztfaltról, akár földesútról van szó. Nekik a szélesebb medencecsont miatt nagyobb szögben dől befelé a combcsontjuk.
2013. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!