Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon szívesen elmennék a...

Nagyon szívesen elmennék a Color Run-ra Budapestre, de rossz az állóképességem?

Figyelt kérdés
Szóval olvastam egy cikket erről az egészről itt: [link] és teljesen megjött hozzá a kedvem, csak az a gond, hogy rossz az állóképességem és kövér vagyok. Találtam már magamnak társat is, aki jönne velem, de érdemes így nevezni? Nem fognak kiröhögni az emberek? :D és mi lesz ha én leszek az utolsó? Mondjuk 5 km tényleg nem sok, és ha sétálok is egy óra alatt megcsinálom, de azért kicsit félek mert még nem vettem részt hasonló rendezvényen. Szerintetek?

2013. aug. 25. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A londonin futottam. A Color Run egy "fun run", nem verseny. Nem kötelező futnod, sétálhatsz is. Vagy ugrálhatsz és táncolhatsz, ha azt akarsz! :D Menj el nyugodtan. Aki kiröhög, mert nem vagy atléta, az egy paraszt és ne törődj vele - és ez inkább a magyarokról lenne szegénységi bizonyítvány. A londoni verseny hangulata nagyon barátságos volt, én konkrétan egy vadidegen nővel futottam, tök jól eldumáltunk :D


Ha te leszel az utolsó: nem lesz semmi. Valaki beér először és valaki beér utoljára, de szerintem 1 óra alatt végzel vele még akkor is, ha nem futsz. Menjél nyugodtan, nagy buli! :D

2013. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy kövér embert kinevetni, mert próbál edzeni olyan mintha egy hajléktalant nevetnél ki aki épp állást keres.Semmi értelme, próbálkozzatok és menjetek el.
2016. máj. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!