Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elszeretnék kezdeni sportolni...

Elszeretnék kezdeni sportolni verseny szinten. Nagyon tetszenek a táncok, de valami nehezebbre gondoltam akár csapat sport, akár vízi vagy küzdősport?

Figyelt kérdés
Csepel közelében vagy belváros felé. Nem késő még verseny szerűen sportolnom? Ti mit ajánlanátok? 13/L
2013. szept. 2. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Versenysport mindig elrontja az alapvetően aranyos, jó dolgokat.


Menj küzdősportolni. Ezekből sem szabadna ám versenyeket rendezni, na de mindegy, ezek még valamennyire jók. Biztos szép a tánc és az úszás, de azért értelmetlenek is.

2013. szept. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nehogy azt hidd, hogy a tánc olyan könnyű
2013. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
4 évig akrobatikus rockyztam meg érintőlegesen néptáncoltam, hip-hopoztam, tudom hogy nem egyszerű. De olyanra gondoltam amihez rengeteg erősítés kell meg stb.
2013. szept. 3. 21:32
 4/8 anonim ***** válasza:
a baletthoz, modern tánchoz, kortárshoz pl. rengeteg erősítés kell, csak jó helyet kell találni. egyáltalán nem könnyű. és abban minden benne lehet, akár még a küzdősport is belefér egy kortárstánc kereteibe. és nem csak egy részedet mozgatja át, hanem mindenedet
2013. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én már lassan 9 éve klasszikus balettozom és bizton állíthatom, hogy nem könnyű. Még úgy is, hogy nem tervezem, hogy balerina legyek, vagy ilyesmi. Csak hobbi szinten is kifáraszt és mozgásban tart. Én ezt ajánlanám. És semmit sem késő elkezdeni, soha.
2013. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mozgásban tart, de gyógytornás értéke, fejlesztő értéke van? Vagy csak szórakoztat?
2013. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyenes marad a tartásom, jó az egyensúlyérzékem, a mozgás koordinációm, kecsesebbek a mozdulatok, ez egész mozgásom nőiesebb, kellemesebb lesz.
2013. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Értem.
2013. szept. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!