Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mlyen sportot tudnátok ajánlan...

Mlyen sportot tudnátok ajánlani egy nem kisportolt 17 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos koromig sportoltam, de sosem élveztem a sportokat. Most 17 évesen már hanyag tartásom van de szerencsére nem híztam el. Úszás és itthoni súlyzózás mellett milyen sportot tudnátok ajánlani?
2013. szept. 3. 16:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyedül focizni nem szeretnék és konditermbe se járnék mert a személyi edző drága és motiváció nélkül nem járnék el. Esetleg valami küzdősportra gondoltam, de azt nem késő ilyenkor elkezdeni?
2013. szept. 3. 16:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Futás esetleg? :) Nem feltétlenül konditeremben, lehet azt máshol is! Vagy a bicajozás is jó lehet! De kérhetsz edzéstervet is amit otthon végzel, pl itt: mindigfitt.eu
2013. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Május óta folyamatosan biciklivel közlekedek-mozgok, de még mindig borzalmasan vékony lábaim vannak.

Csak futni se nagyon szeretnek, de a honlapot koszonom :)

2013. szept. 3. 17:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Értelek! Nagyon szívesen! Remélem hasznodra válik!:)
2013. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha kifejeztten a lábaidat akarod erősíteni, akkor azokra is ráerősíthetsz egy nem túl nehéz, mondjuk max. 2 kilós súlyzót, leülsz egy székre és emelgeted a lábad, de nem rakod le, csak mikor már teljesen végeztél. Mondjuk kezdésnek nem kell sok, elég mondjuk 10 db. aztán szépen fokozatosan többet-többet.

Vagy

Ha nem csak lábra akarsz, akkor mondjuk eljárhatnál néha lovagolni, nem vicc. Tartást ad és az egyensúlyérzékedet is fejleszti, az elején míg csak lötyögsz a lovon, nyilván nem lesz hatása, de picit komolyabban csinálnád, tehát nem csak lépnél hanem, ha már ügetnél, már az is sokat javítana az kondidon, nem olyan egyszerű az, mint amilyennek sokan gondolják.

Remélem segítettem.

Üdv!

2013. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Birkózás! Ott aztán mindent egyben megtanulsz... Futni is kell, szünetekben erősíteni (felülés fekvőtámasz, húzódzkodás) A híd egy fontos elem a hanyagtartás kiküszöbölésében, meg fogod tudni magad védeni stb stb. Rengeteg, rengetef, rengeteg pozitivum.
2013. szept. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!