Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Beiratkoztam egy fitness...

Beiratkoztam egy fitness terembe. Mégis félek, hogy az első órán nagyon ki fognak nézni! Aki jár közületek, az kinézték, vagy kinéz embereket?

Figyelt kérdés
Nincs velem semmi extra, egyébként nem vagyok elhízva, csak az alakom szeretném formálni. De félek, hogy első alkalommal mindenki bámulni fog, vagy megjegyzéseket tesz. még soha nem voltam ilyen helyen. :/
2009. nov. 2. 16:41
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja, és aerobic órák, azt elfelejtettem. L/19


Meg kicsi a terem, szerintem nem leszünk sokan...

2009. nov. 2. 16:44
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Én is voltam már fitnessteremben, és mindenki kinézett valahogy.
2009. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Azért mész oda, hogy változtass az alakodon! Kinéznének, ha discoba járnál és mutogatnád magad nem éppen jó alakkal... Nem fognak kinézni, tudják, hogy formálni akarsz az alakodon, azért vagy ott!
2009. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Amikor az egyik barátnőmmel elmentünk konditerembe akkor mindenki nagyon rendes volt, megmutatták,hogy kell kezelni a gépeket,meg mindenki köszönt nekünk.Nagyon rendesek meg jófejek : )
2009. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van jobb dolguk is mint téged nézni :PP
2009. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

lementem, és nem néztek ki egyáltalán, többnyire nem is foglalkoztak velem, de semmi negatív nem ért. :)

2009. nov. 3. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!