Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi féle Kickbox fitness...

Norbi féle Kickbox fitness első és második részét összehasonlítanátok?

Figyelt kérdés

Remélem van közöttetek olyan, aki mindkettőt látta/csinálta már.

Én az első két hónapon át használtam, de már eléggé hozzászoktam a gyakorlatokhoz, kevésnek érzem és unalmasnak. Úgyhogy ma nagy lendülettel belevágtam a második részébe boldogan. De úgy érzem, hogy csalódtam. Engem határozottan kevésbé mozgatott meg, fele annyira sem fáradtam el, mint az első résznél, pedig már azt sem tartom elégnek.

Szerintetek is gyengébb?


2009. márc. 5. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb az első rész, mint a második. Én az elsőt nagyon sokáig csináltam, amikor én is úgy gondoltam, hogy megnézem a másodikat is. És igen, számomra is csalódás, az egész nem tetszett úgy ahogy van. Az első tényleg átmozgat rendesen. Ha unod, tudom ajánlani neked Norbitól a Gladiátor fitnesst. A második része csupán 20 perc, de az aztán nem semmi. Szerintem. Az első része nekem abból nem annyira tetszett, de a második szerintem igazán jó.
2009. márc. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is jobb az első rész!!!Csatlakozom az előttem szólóhoz vagy még a Norbi-Kiképzés is nagyon jó!Egyébként én most kicsit újítottam, Czanik Balázs Capoeira-aerobic-ját csinálom és szuper! Sok sikert!

2009. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

A Kiképzés meg van nekem, úgyhogy most kipróbáltam azt. Most végeztem vele. Eddig tetszik, elég jól megmozgat és azért érzem a lábamban jelenleg, hogy csináltam valamit.

Az a gondom csak vele, hogy képtelen vagyok fekvőtámaszt csinálni, próbálkozom csak, de nem megy. Igaz, hogy soha nem is ment, pedig nagyon sokszor akartam, pedig a kondíciómmal sem volt baj, mert volt, hogy versenyszerűen futottam, de fekvőtámaszt képtelen vagyok csinálni...

2009. márc. 6. 09:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, a fekvőtámasszal én is így voltam, hogy sokáig nem akaródzott menni. De aztán ahogy egyre többször csináltam, kialakult, és erősödött a kezem és a karom is annyit, hogy már el tudtam végezni ezeket a gyakorlatokat is :)


Ne add fel, előbb-utóbb biztos menni fog.

2009. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!