Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyár elején kezdtem fogyózni,...

Nyár elején kezdtem fogyózni, már 10 kilót leadtam, diétával és mozgással fogyok, heti 1-1,5 kilót leadva. El vagyok hízva,40 kilót kellene leadnom. A kérdésem: ha ebben a tempóban haladok is lógni fog a bőröm, ha elérem a célom, és lefogyok?

Figyelt kérdés

A másik kérdésem: mivel léptem az ügy érdekében, teljesen életmódot váltottam, egészségesen táplálkozok és mozgok, amennyit kell így már nem kell tartanom az elhízás későbbi következményeivel? Úgy értem, az elhízottan eltöltött 3-4 évemnek nem lesz később súlyos következménye, ha tartom ezt az életmódot?

16 éves vagyok, lány


2013. szept. 6. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Lassabb fogyás kellene majd heti 1kg alatt, hogy legyen ideje a bőrödnek visszahúzódni. Tartani kell a helyes étrendet később is, pont ennek lesz előnyös hatása!
2013. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lecsökkentem heti 0,5-0,8 közé. Hogy heti mennyit tudok majd a sporttól függ. Köszi a választ! Ment a plusz
2013. szept. 9. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!