Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Több gerincműtéten estem át,...

Több gerincműtéten estem át, viszont a súlyommal mindig gondok voltak, amiket ezelőtt diétával és rengeteg mozgással tudtam kordinálni. Viszont mostmár hiába diéta nem igazán fogyok. Nincs mozgásom. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nekünk itt a gyk-n jobbára hiányzik a tudásunk ahhoz (s nem is mondtál elég infót), hogy meg tudjuk ítélni, mit tud mozogni egy olyan valaki, mint Te. A gerincprobléma nagy akadály. Inkább egy gyógytornászt kellene keresni...
2013. márc. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A gerincproblémáimmat ugy kell értelmezni,hogy mankóval járok immár majdnem egy éve,és 2/3-ig beszükült gerincem van 4 gerincműtétem volt,orvos tornát gerincen nem javasol.Viszont 193 cm vagyok 116 kg.jó lenne ugy 15-16 kg-ot leadni.Mozgást ne javasoljatok mert az már sajnos csak nagyon gyatra :(
2013. márc. 26. 09:02
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi mármint tornát nem javasol.Úszni nem tudok az idegfájdalmak miatt
2013. márc. 26. 09:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,ha e-mailban elküldenéd megköszönöm neked.
2013. márc. 26. 09:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Taichi, jóga, akupunktúra, qigong. Ezeket próbáltad rehabilitációként, gyógyulás céljával?


Paleo táplálkozás, ezzel kihozhatod a legtöbbet, a fogyással nem lesz gond, az egészséged többi részével viszont valószínűleg meg kell szenvedned, mire jól leszel, újra fogsz tudni mozogni.

2013. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi az acupunk.... már csináltam voltam sokat 70 ezrembe került,és semmi eredménye nem volt
2013. márc. 26. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Bakter.

És ilyenkor nem vállalnak valami garanciát?


Az a kár, hogy valójában az akupunktúra egy hatékony módszer, de például ha valaki nem ért hozzá, akkor hiába fizetsz neki.. és erről nem a gyógyászati módszer tehet, hanem az aki azt állítja hogy ért hozzá, de mégsem tud segíteni.


Mindenesetre én ajánlom a mozgásterápiákat (Qigong, Taichi, Jóga) különösebb érdekeltség nélkül, nálunk (Pesten) ezekkel jó tapasztalatok vannak. Hogy máshol hogy csinálják, nem tudom. Tény, hogy mindenben vannak sarlatánok, még az orvostudomány is tele van ilyenekkel (a nyugati orvostudomány is!)

2013. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!