Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 órás kűzdősport edzés...

2 órás kűzdősport edzés mennyire tesz be a gyúrásnak?

Figyelt kérdés
Pl dél körül edzek, eszek pihenek majd este 8-10ig edzés akkor az mennyire gond? Edzés után meg még rendes kaja megint.

#over9000
2013. szept. 9. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Picit, de ha nem célod a testépítésben versenyezni, akkor mindegy, nem? De.:)

És ha jó a kajád a két edzés között tudsz pihenni, akkor no para.

2013. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem az edzésnek meg a küzdősportnak külön napon kéne lennie. Ha a gyúrást komolyan veszed. Meg a küzdősportra is több energiád lenne.
2013. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A testedzést csak az utóbbi pár hónapban kezdtem komolyan venni, mivel felismertem, hogy fontosabb mint maga a technika. Kűzdősport edzésem szinte minden nap van (amúgy harcművészet) van amikor egy nap több is.

Máshol is írtam, hogy a testépítésben nem várok komoly eredményeket, évente +másfél kilóval is meglennék, ha az izomból áll. Köszönöm a válaszokat, akkor rendes kajával meg pihivel nagy baj nem lehet végülis :) max még lassabban fejlődök.

2013. szept. 9. 12:06
 4/10 A kérdező kommentje:
Hétvégén nincs edzés akkor jobban tudok koncentrálni a "gyúrás"ra, de a 7 napból legalább 4en izmot is próbálok építeni, szóval nem nagyon tudom váltogatni.
2013. szept. 9. 12:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Küzdősport, pláne ha harművészet és gyúrás? Vagy-vagy! Kettőt nem szabad csinálni. Inkább a harcművészeti mesteredet kérdezd meg, milyen súlyzós edzést javasol.
2013. szept. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kb minden edzésen elmondják, hogy otthon fekvőzzél meg ilyenek :D meg végtagkeményítés és hasonlók. Nem kondiba járok hanem a fegyencedzés 1-2t csinálom. 2 órás edzés alatt nincs idő erősíteni rendesen és nem is lenne értelme. De szerintem otthonra ezek remek kiegészítőgyakorlatok, meg most már vannak pihenőnapjaim is :)
2013. szept. 15. 14:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Simán csinálhatod a kettőt egyszerre, de nehogy túledzd magad.. A komolyabb boxolók és bírkózók is gyúrnak, mivel nagyobb potenciális erő lesz ezáltal. Az is egy tévhit, hogy a súlyzós edzés lassít. Ha nyújtasz rendszerességgel, főleg ha mellé csinálsz küzdősportot akkor egyáltalán nem hátrány. A terem ahol edzek, egy 120 kilós erőemelő kipofozott egy fekete öves srácot a teremből:) szóval vigyázni a gyúrósokkal! Van olyan erőbeli különbség, amikor a technika már nem elenyészik...
2013. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek, köszi :)
2013. okt. 12. 11:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsi a nem- et nem akartam odaírni, szoval a technika már elenyészik..pontosítva:D
2013. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ha nem mondod észre se veszem, hogy ott van
2013. okt. 12. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!