Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlotok?

Milyen sportot ajánlotok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és eddig nem nagyon foglalkoztam ezzel a kérdéssel. De, most szeretnék normálisan kinézni, nem fogyni akarok, meg nem is hú de izmos. De, azt szeretném ha hasam lemenne és olyasmi V alak. 95 cm magas és 90 kg vagyok.
2013. szept. 9. 20:02
 1/2 anonim válasza:

Nagyjából mindenfajta sport edzi a tested szóval elég nagy a választék. Az már más kérdés hogy már talán idős vagy ahhoz hogy elkezdj valami teljesen újat (persze nyugodtan kezdhetsz bármibe amibe szeretnél, csak személyes tapasztalat, hogy sokkal szívesebben mentem arra az edzésre amiben sikereket értem el, saját céljaimat meg tudtam valósítani) , tehát szerintem próbálkozz valami olyannal ami jól megy. Ha például gyors vagy szerintem próbáld meg az atlétikát, abból is van nagyon sokféle (rövidtáv,középtáv,hosszútáv,gát,ugrószámok,stb.).

Az úszás, vízilabda, kajak, kenu, evezés pedig szerintem pont a vágyott alakot adná.


(Én egyébként rúdugró,magasugró,rövidtávfutó vagyok, mellette még rendszeresen lovagolok.)


Szóval sok szerencsét hozzá! :)

2013. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem fuss :) az mindent formál :) nekem is kicsit nagyobb hasam volt és formátlan testem , de elkezdtem futni 1 éve és azóta a hasam kockásodik , a combjaim szép formásak, van V-vonalam és a hátsóm is szupi lett , szóval fuss ;)

21/L

2013. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!