Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kézsúly, lábsúly a mindennapok...

Kézsúly, lábsúly a mindennapokban?

Figyelt kérdés
Mostanság a kéz és lábsúlyokra terelődött a figyelmem. Arra gondolta, hogy különösebb megterhelések nélkül beiktatnám a mindennapjaimba állandó viseletként. Szeretnék gyorsabb lenni és erősebb is, de nem csak futásban hanem az összes reflexemet szeretném fejleszteni. Olvastam már kommenteket, hogy ízület...blablabla, de akik ezeket írták egyik se próbálta csak valami oldalról másolta be. Ha van olyan ember aki tényleg használt ilyet és sikerrel járt vagy esetleg pórul, annak örülnék ha megosztaná a tapasztalatait. Olyan ne írjon kérem aki nem használt!
2013. szept. 12. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én harcművészetet tanulok, ott edzésen sokszor rajtunk van gyakorlatoknál, gyorsaságot fejleszti. De mindennapokban én nem hordanám szerintem hülyeség. Egy kis edzés biztos belefér a napirendedbe, az sokkal többet érne. Még ha csak 20 percet is tudsz beiktatni
2013. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de én nem harcolni akarok, csupán mindenben gyorsabb lenni.
2013. szept. 12. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
De a lényeg ugyanaz. A gyorsaság
2013. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen, de akkor fel kéne vennem egy sportágat is mellé, de nem sportoló szeretnék lenni. csak úgy a mindennapokban reflexiókat növelni olyan mozdulatokkal amelyeket mindig elvégzek egy nap
2013. szept. 12. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!