Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hasizom összehúzódást kelltő elektromos kütyüről?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül arra gondolok amit a TVshop-ban hirdetnek. Elég sokat ülök számítógép előtt munkám miatt,és arra lennék kiváncsi,hogy ez mennyire hatékony?
2009. nov. 6. 08:58
1 2
 1/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Soha nem próbáltam és nem is fogom. Napi 2-3 perc alatt tudsz elég felülést vagy ilyesmit csinálni TV előtt is, az nem jó?
2009. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:

Gondolom napi 12-14 órát dolgozol a gép előtt (nem pedig netezgetsz), ezért nincs időd napi fél-háromnegyed órát eltölteni laza mozgással. Nem hiszem el.

2009. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De van időm és csinálom is. Nem az volt a kérésem,hogy oktassatok ki mit csináljatok és mit nem,hanem,hogyha pluszba ezt a kütyüt használom az segit-e,vagy nem jó semmire....
2009. nov. 6. 13:25
 4/12 A kérdező kommentje:
A kérdést olvassátok el,a válaszra vagyok kiváncsi,nem arra,hogy ki mit hisz.
2009. nov. 6. 13:26
 5/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Elolvastam a kérdést "Mi a véleményetek erről a .." meg is írtam, de ha neked nem tetszik a negatív vélemény, akkor ne kérdezd meg.
2009. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen,csak nem a véleményt irtad le, ami nekem abból áll,hogy "nem használ", vagy "nagyon jó" vagy ilyesmi...hanem kioktatsz,hogy mit csináljak.
2009. nov. 6. 13:57
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Akkor a véleményem: persze, vedd csak meg, ettől 60-as derekad lesz nagyon rövid időn belül. A topmodellek is mind ezt használják, Béres Alexandra is ez miatt lett fitnesszvilágbajnok, nem pedig az egészséges életmód és a rendszeres mozgás miatt.


Ezt akartad hallani?

2009. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem. Azt akartam hallani,hogy az egészséges életmód mellett, munka közben érdemes-e ilyet használni,vagy fölöslges úgysem használ semmit. Kösz h összebasztad a topicomat az offjaiddal.
2009. nov. 6. 15:00
 9/12 anonim ***** válasza:

14:54-es, Te egy majom vagy, nagyon okosnak képzeled magad, közben szerintem neked van itt a legnagyobb sörhasad.



A kérdéshez pedig nem tudok hozzászólni,csak idegesítenek az ilyen beképzelt okostojások, akik nem is a kérdésre reagálnak, hanem egyből negatívumokat, vagy cinikus üzeneteket írnak..

2009. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A 14:54-es vagyok. Ne lottózz, mert nem nyersz :))

Nincs sörhasam, sőt...elég sportos vagyok, lévén, hogy heti 3-4x kocogok 40 percet és nagyon odafigyelek a kajámra.

Pedig infós vagyok :D

2009. nov. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!