Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szemüveges vagyok, és távolra...

Nayal kérdése:

Szemüveges vagyok, és távolra nem látok jól. Szerintetek érdemes belekezdenem a taekwondo-ba? (ITF)

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 18:59
 1/7 anonim válasza:
sportoláshoz kontaktlencsén nem gondolkodtál még? én is szemüveges vagyok és szinte minden sportnál zavaró a szemüveg..
2013. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 aikiboxer ***** válasza:
Küzdősportot szemüveg és kontaktlencse nélkül űzünk, hiszen megüthetik/rúghatják a szemgödrünket, vagy belekaphatnak a szemünkbe. De ne félj, nem kell távollátnod az edzésen.
2013. szept. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az egyik barátnőm aikido-zik jár már 8 éve, és kontaktlencsét használ, eddig minden gond nélkül. Ha elég erős a rövidlátásod, szerintem a szükséges, de talán -1.00; -1,50 dioptriánál talán nélkülözhető.
2013. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kontaktlencse rohadt drága szal egyelőre hanyagolnám... Én is arra gondoltam, hogy leveszem remélem nem leszek majd hátrányban. Köszöntem.
2013. szept. 25. 14:50
 5/7 MrPifta ***** válasza:
nem hiszem, hogy hátrányt szenvednél nélküle
2013. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 aikiboxer ***** válasza:
Az aikido lájtosabb műfaj, mert nem (nagyon) ütik egymás fejét, de ott is nagyon veszélyes -- ha az aikidót jól csinálják.
2013. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akkor közelre látsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem lőni mész,hanem közelharcra. vagy mit hittél,hogy 10 méterekröl harcolnak egymással?
2013. szept. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!