Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az ideális aerob pulzusszám?

Mi az ideális aerob pulzusszám?

Figyelt kérdés

erősen túlsúlyos vagyok, így majd elkezdek súlyzos edzeni is, de mellette kell nyomni aerobot is. Mivel azt mondták, hogy futni nem nagyon szabad ekkora súllyal (pedig futógépezni még szeretek is), ezért gondoltam, hogy akkor majd nyomom a tempós sétát reggelente, esténte, majd mindjárt veszek hozzá pulzusmérőt is és akkor úgy osztom be, hogy mennyivel megyek, hogy tartományba legyek és kész.

De mi a tartomány? Mert mintha láttam volna 130 maxot, de nem látok minimumot. Láttam olyat is, hogy alappulzus vagy mi, de hát az meg gondolom mindig más, szóval erre kéne valami tartomány (31 év és vagy 130 kiló majdnem)


2013. szept. 26. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó lesz a 120-130 körüli pulzus, ezt kellene tartani 40-50 percig.
2013. szept. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!