Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meddig kell szedni egy ízületv...

Meddig kell szedni egy ízületvédőt, hogy hasson is valamit? Mennyi az ajánlott idő?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 16:22
 1/5 poiu ***** válasza:
Ezek sajna nem túl hatékonyak, mert az anyag nemigen jut be az izületbe. A problémádtól függően érdemes szedni gyulladás csökkentő kiegészítőt (pl. kurkuma kapszula) és mindenképpen D és C vitamint, valamint kalciumot.
2013. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Több hónapos egy kúra ízületvédők esetében.
2013. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hat sportok elot jol bmelegiteni vgy kondizas akar milyen dolog ami a gyuladas vagy stb kovetkezik be de jobak a kremek es a maszazs
2013. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Habár ezen készítményekről ódákat szokás zengeni, valójában nem sokat érnek
2013. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem sem ért semmit, pedig nem olcsót szedtem. Több hónapig kell szedni, nem tudom pontosan.ismerek olyat aki egy évben 6hónapot szedi(3-3). De a melegítésre szánj időt

(creatin miatt tele voltam erővel, az izmaim jól bírták a sùlyt de a csuklóm nem.. Egy hónapig itthon ültem az egeret is alig tudtam mozgatni.. 1,5 éve volt de még mindíg nem 100%-os)

2013. okt. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!