Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám hatékonyan...

Hogyan tudnám hatékonyan formálni, izmosítani a fenekemet? Fél éve edzem otthon teljes testre, a combom az látszik, hogy izmosabb, de a fenekem alig javult valamit.

Figyelt kérdés
régen szép kerek volt,most pedig,olyan mintha odaépült volna az oldalára egy kis zsír,meg a hátsó combomhoz is,és így nagyobb meg nem is olyan kerek.próbálok változatosan edzeni rá,guggolás,kitörés az mindig benne van súllyal,meg rengeteg gyakorlatot találtam itt neten is,és azokat variálom,másnap meg harmadnap is rendesen izomláz van benne,mégis a combomhoz képest nem akar fejlődni.ha viszont szálkásítok,akkor még vékonyabb leszek amit nem szeretnék,mert egyből az arcomon látszik,próbálok normálisan táplákozni,nem eszem cukrot fehér lisztet,és sok fehérjét fogyasztok,nem tudom mit kéne tenni,hogy javuljon.
2013. szept. 30. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig ez a módszer rá, hogy súlyzós edzés (guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, lábemelés hátra térdállásban) + tömegnövelő étrend. Majd ha elég izomtömeg van, akkor szálkásító diéta + súlyzós edzés + aerob edzés. Azt nem tudod sajnos megtenni, hogy csak hátsó combról vagy oldalról menjen le zsír, mivel nyilván te is tudod, hogy nincs helyi zsírégetés.
2013. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze ezzel tisztában vagyok,meg arra gondoltam,lehet nem megyek le elég mélyen guggolásnál,és így nem sokat ér fenékre,ezért fejlődik jobban a combom.ez lehetséges? lehet hülyén hangzik,de gondoltam rá
2013. szept. 30. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
jól írod, ez fontos, hogy lemenj jobban guggolásnál.
2013. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! akkor hiába vártam itt a csodákat :D
2013. szept. 30. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!