Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy férfi has mikor fogy? Ha...

Egy férfi has mikor fogy? Ha előrehajolásnál több a barázda vagy ha kevesebb?

Figyelt kérdés

Kövér embereknél, egyenesen állva is egy nagy darabban van a has kinézetileg. Előrehajolni nem is tudnak igazán.

Sovány embereknél pedig azt vettem észre, hogy sűrűn barázdált. Magam miatt kérdezem, nekem 2 részre osztva barázdálódik, nyílván van rajtam felesleg, de ha fogyok akkor ebből a szempontból több lesz vagy kevesebb a barázda?


2013. okt. 3. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt nem ebben szokták mérni :D Egy férfi has, akkor fogy, mint a női has. Ha normális étrend mellé megy rendszeres testmozgás.

Nekem ha kihúzom magam, teljesen lapos hasam van, ha leülök, nekem is vannak barázdák. Ez természetes.

Az meg, hogy konkrétan mennyi barázda van, a zsírloszlástól, meg a genetikától függ, erre nincsen szabály.

2013. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!