Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Férfiak milyen futocipotok...

Férfiak milyen futocipotok van? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Készülök venni egy futocipot. A Nike Magyarország a lunarglide-t ajánlotta szamomra. Heti 1-2 alkalommal hasznalnam Maximum. Semmi labproblemam nincs. Egyedul a gyors növés miatt a terdemben a porcok eleg rosszkn es szedek is porcerositot. Mellette focizik is (nb2, megye1). Nos zi milyet ajanlanatok nekem, es milyen személyes tapasztalaitok vannak? Más marka us szóba jöhet, csak a nike-vál tudtam felvenni a kapcsolatot.

2013. aug. 12. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nike free run-om van,de én csak futok benne.
2013. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi mást ajánlana a Nike, mint egy Nike cipőt???

Nem mindegy, hogy neutrális, pronáló vagy szupináló a lábad, nem mindegy, hogy mennyit és milyen talajon futsz! Milyen alapon ajánlották azt? A Lunarglide milyen lábra készült?

Talán nézd meg a Saucony vagy az Asics cipőket..., már ha nem a divat számít a választásban. Az hogy másnak mi vált be az sajnos a futócipők esetében vajmi keveset számít. Nekem például egy szerencsétlenűl választott Nike levette két körmömet a lábaujjamról egy félmaratoni alatt.

2013. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Képzeld tenyleg nike-t ajánlott de a lunarglide-ot tobb fajta van, az előző valaszolonak run-ja van. Salak. Betont kerulin, de ha az van akkor marad. Na ezt a láb ügyet sose, ertettem. Miben különbözik es mi szerint kell eldontenem?
2013. aug. 12. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy nincs két egyforma láb. Ezért van az, hogy amikor cipőt veszünk, akkor felpróbálunk 2-3 különbözőt és próbálgatjuk egy kicsit, ugyanis minden cipő tipus egyedi sámfával készül.

Szóval a dolog úgy kezdődik, hogy ha neutrális a lábad akkor kiválasztasz néhány neutrális cipőt, lehetőleg egy számmal nagyobbat, mint a lábad és elkezdesz benne mozogni egy kicsit. Figyeled, hogy hogyan tart a sarka, hogyan simul rá a lábfejedre anélkül, hogy a lábujjad hozzáérne a cipő orrához. Tehát amikor cipőcsere van, akkor nem is biztos, hogy tudod, hogy milyen cipővel mész majd haza.

Nézd, lehet, hogy ez a Nike cipő nagyon pazar, sőt, ez a futócipők csúcsa, de korántsem biztos, hogy neked jó lesz. Évek óta a Saucony nyeri az év futócipője címet, most épp nekem is az van, de könnyen lehet, hogy a következő egy Asics vagy Tiger lesz. Én azért nem vettem sose Adidast vagy Nike-t, mert nem találtam olyan boltot, ahol olyan kínálat lett volna belőle, ahol több fajtát megnézhettem volna belőle, sőt gyakran ki sem derült, hogy pronáló lábra való stabilizált cipő-e vagy sem. Márpedig nekem számít, mert tudom, hogy a szar választás már pár tucat kilométer után térd és derékfájdalmakhoz, megvízhólyaghoz vezet. Ezért írtam, hogy hiába hallgatom meg mások véleményét, az nem biztos, hogy nekem jó lesz.

Ha elmész egy olyan boltba, ahol szakemberek az eladók, akkor szívesen segítenek neked mindenben és a kérdéseidre is válaszolnak!

Kívánom, hogy válassz jól és leld benne örömöd!

2013. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a az értékes válaszodat. Ertem ezt a választást persze, a legjobbat kell megtalálni ami nehez. Én eddig teremcopoben futkaroztam versenyeken raadasul most egy szakatban nyertem meg a 2000m-t. Mezei futoversenyt stopliban futottam es 3. Lettem. Melyik áruházat Ajánlatok Békéscsabán vagy szegeden vagy Szolnokon ahol kiváló szakemberek vannak es amint mondtad a választék is legyen kielégítő. Hervisben vettem mar 1-2 cuccot. Futocipom egyszer volt fatertol orokoltem egy legtalpas nike volt. Iszonyat kiraly volt :D
2013. aug. 13. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!