Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most jelenleg néha kattog a...

Most jelenleg néha kattog a könyököm & vállam. Ízületvédő megoldás erre?

Figyelt kérdés
Ha most veszek egy jófajta ízületvédőt és szabály szerint végzem a kúrát akkor elmúlik a fájdalom és kattogás? Helyre teszi az ízületeket? A kúra után jól bemelegítenék edzés előtt. Kijöhet megint a fájdalom és kattogás a kúra után, ha jól bemelegítek? Mert olvastam olyat, hogy az ízületvédők hatása csak addig tart amíg tart a kúra.

2013. okt. 6. 20:54
 1/4 dirtboy ***** válasza:

/Ha most veszek egy jófajta ízületvédőt/

ez már itt meg halt.

az ízületekhez olyan nehezen jutnak be az ízületvédők hogy 1 darabbal nem érsz semmit.


másik,ízületvédőnél nincs ilyen hogy kúra,folyamatosan kéne szedni elviekben.

2013. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hello , Én testépítő edzőnek tanulok , és azt ajánlom ha nagyon kattog és fáj fordulj orvoshoz, ha végzel valami sportot 1-2 hét pihenőt nyugodtan kihagyhatsz . Elöttem lévő

hozzászóló annyiban téved hogy van kúra szerü szedés orvosok és a testépítő versenyzők is úgy használják egy évben 2*3 hónapig maximum , álltalába kettő közt 2-3 hónap szünetet hagynak , a ropogás így sem múlik el akkor nem is fog max mütéttel .

2013. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:

talán azért szedik így mert mondjuk nincs semmi izületi panaszuk?

amelyiknek van az biztos nem csak így szedi.

2013. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szia ha venni akarsz izület védőt akkor test építőknek való szert vegyél mert ez sokkal hatásosabb mint pl a proenzi 3 vagy a többi patikában kapható készítmény , nekem is váll problémám van kattog ropog meg néha fáj is ,itt nézelődhetsz a termékek közül :



[link]

2014. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!