Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt egy olyan személyi...

Van itt egy olyan személyi edző aki hobbiból vagy akár kísérlet szinten -online- segítene formásodni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Ingyé végezze a munkáját? :D

Szerencséd, hogy valódi személyi edző, papírral meg minden, tudtommal nincs. A válaszolók saját szabadidejükben, önszántukból, tapasztalataikból válaszolnak. És szívesen teszik, ha te is úgy állsz hozzá.

2013. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy papíron létezik vagy nem azt nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy ha tudok akkor segítek másokon, gondoltam hátha akad itt valaki :)
2013. okt. 7. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:

*Azazhogy ITT nincs személyi edző, na. Csak a lényeget hagytam ki.


Esetleg némi plusz infót írhatnál, ha már na...

2013. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lusta vagyok utánanézni, hogy mit és hogyan. Jó lenne egy motiváló ember, körmyezeteben nincs, futok és nem eszem szemetet, van kitartásom de csak ennyi nem elegendő ahhoz, hogy formás és izmos légy, ennyi röviden, 20/l
2013. okt. 7. 21:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el az Alapismereteket (gugli első találat), és a sárga kapszulát kezdésnek. Utána folytatjuk.
2013. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még ahhoz is lusta vagy, hogy utánanéz a dolgoknak, de persze neked van kitartásod!
2013. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 aikiboxer ***** válasza:
Vedd meg könyvesboltban a Fegyencedzés című könyvet. Ez egy saját testsúlyos, otthon végezhető edzésrendszer, amely a fokozatosság elvére épül, îgy nőknek is nagyon jó. Mellette pedig heti 2x menj el kocogni. :)
2013. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a formásodás mellett első körben szeretnék néhány kilót fogyni is. Nem sokat, csak mondjuk 4-5 kilót.

Baromira nehéz úgy megtenni mindezt, hogy nincs hozzá társam, aki velem szenved, motivál és megérti miért fontos ez számomra. Én is gondoltam rá, hogy keresek itt a környéken egy személyi edzőt, de ez nem egyszerű, ráadásul nem is olcsó így diákként.

Kár, hogy nem vagyok budapesti, tutira keresnék valami csapatot, akik együtt fogynak, felénk ez nem menő. Pl. a Lizandra féle megmozdulás szimpatikus volt. Ha ilyen lenne itt a környéken, tutira nem hagynám ki.

2013. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SzemélyiEdzőBudapest válasza:

Szia! Személy szerint vagy maximálisan segítek a Vendégemnek (Ő megbíz, én szolgáltatok), vagy sehogy máshogy, mert félmegoldást nem szeretek ajánlani senkinek. Így esetedben a cikkeimmel tudok segíteni, ha érdekel:

[link]

2013. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!