Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a csípőm, mit...

Nagyon fáj a csípőm, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Tegnap tesi órán felmérték a felülést,és hát ugye 4perc volt és 173-at csináltam ha jól emlékszem,és utána fájt is a hasam,gondoltam holnapra elmúlik,de ma a csípőm mindkét oldala fáj iszonyatosan az elöbb alig bírtam kikelni az ágyból..ez mikorra múlik el körübelül?

2013. okt. 8. 16:12
 1/4 *Glissade* ***** válasza:
Pár nap pihi kell neki, ha izomláz. Egyébként meg nem a felméréseken kell kapálózni... ne teljesítsd magadat túl.
2013. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy bírom ezeket a tesis felméréseket, mindenki megcsinál 120 fekvőt 1 perc alatt de 1 darab szabályosat alig bírnának. Valószínüleg jól odacsapkodtad a hátad a földhöz, jobbulást :( sztem amúgy pár nap.
2013. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha a csípőd fáj az nem izomláz, hanem valószínűleg nem melegítettél be. Ha bemelegítés nélkül terheled az ízületeidet sajnos nagyon fiatalon kopás, majd protézis lehet a vége!
2013. okt. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Nyugi, nem te tehetsz róla, a tanárodnak gratulálok. Az én gyerekeim is mesélik, hogy nulla bemelegítés nélkül kell észvesztő dolgokat csinálniuk a teszteken.


Mozgás előtt bemelegítés, utána nyújtás. Közben meg nem illik nagyon megszakadni.

Ezt én mondom, akinek ugyancsak a csípeje fáj, kb 10 napja, mert kitéptem a kertbe és bemelegítés nélkül gereblyéztem 300 négyzetkilómétert. Persze, nem is nyújtottam...ajaj.

2013. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!