Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A suliban nem tudok torna...

A suliban nem tudok torna órán teljesíteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából minden tantárgy nagyon jól megy, a torna kivételével.Én mindig próbálom a legtöbbet kihozni magamból, a nyáron sokat bicajoztam, de semmi eredménye.Minden megint úgy alakul mint a tavaly.Alig tudtam a 2-est kihozni.Bezzeg a tanár a lányokkal annyira elnéző.. még az is le lett legalább 4-esre zárva közülük, aki az órák felén nem vett részt, mert mindig kitalált valamit, aztán pl. nekik el kell dobni egy labdát kb 5 méterre, ami semmi, fiúknak pedig a terem közepéig.Úgy menekültem meg, hogy év végén lefutottam 15 kört megállás nélkül és átengedett.De fiúk közül is csak nekem van bajom vele, a többiek mindig megkapják a jó jegyet.. Ez nekem nem megy.És osztályelső lettem volna, ha kijövök 4-esre.Ez azért is volt nekem rossz, mert minden osztályból a legjobbakat elvitték kirándulni..És én nem mehettem - a torna óra miatt.Na de a lényegre térve, most az első, amire jegyet kapunk, az 50 méter futás.És 7.3 másodperc alatt kell lefutni!Én pedig 8.5 alatt futottam le, és aki pl 7.6 alatt futja le, az is csak 2-est kap.Nagyon szigorú a tanár.Csak az a gond, hogy ez nekem startból 1-es.Nem elég, hogy otthon is megszidnak érte, de az egész évi hangulatomra kihat.Van valami ötletetek hogy készüljek fel rá, vagy mit tegyek hogy legalább 1 mp-vel jobbat fussak?Hétfőn még lesz esélyem bizonyítani.Hatalmas löketet adna, ha első jegyem 3-as lenne legalább.Van egy kis súlyfeleslegem, de tényleg csak pár kiló.Tudom, hogy hétfőig nem adom le, de az isten szerelmére 50 méterről van szó, és ha a maximumot hozom ki magamból sem tudom lefutni annyi idő alatt!Nagyobb lépésekben, vagy sok kis lépésben fussam le?Melyik a jobb?Esetleg magas térdemelés?Mit tegyek?Akinek bármi ötlete van, szivesen fogadnám. :S

2013. okt. 12. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
aligha fogsz javitani addig 1 másodpercet de kezd el a fegyencedzés segiteni fog fél éven belül
2013. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a rajtot kapd el jól, nem tudom hogy inditanak nálatok,de azon rengeteg múlik. én nagyobb lépésékeben szoktam 7.8-at futni és az nálunk már ötös...
2013. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a leírtak alapján ellenszenves vagy a tanárnak, és sajnos az ilyenen nem tudsz segíteni, akármennyit javítasz a futásodon az ő stopperjén úgysem fogod megütni a mércét...
2013. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tipikus tahó tesitanárod van. nekem is ilyen volt végig, általánosban, középiskolában. ha a tesiórákon múlik, egy életre megutálom a mozgást....szerencsére az egyetemen ez változott. de igen, sajnos bunkó, és pikkel rád. én is mindig a legjobb tanulók közt voltam, kivéve tesi, rajz, ének...s nem értették, hogy ha megfeszülök, se fog menni, mert ez készség.
2013. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!