Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőteremben lehet inni?

Edzőteremben lehet inni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és még most kezdtem. Fogyni szeretnék. Először futó/taposógéppel kezdek, aztán erősítés, azután megint futó vagy taposógép. Azt szeretném kérdezni, hogy vizet szabad vinni az edzőterembe, mert van, hogy nagyon szomjas vagyok. És váltócipőt vinni kell? (Nem öltözöm át utána sem, mivel nagyon közel lakok a teremhez.)

2013. okt. 10. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
általában mindenhová illik vinni váltócipőt törölközőt váltóruhát, nos, az, hogy te az izzadt ruhádban akarsz hazasétálni az a te dolgod, de jobb helyekre be sem engednek az utcai cipődben... vizet meg természetesen vihetsz, ahogy szinte bármi mást is(persze nem alkoholra gondolok)
2013. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet inni, váltócipőt vigyél.
2013. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én még sose vittem váltócipőt edzőterembe...most itt lakom tíz percre, szerintem tök felesleges pluszt vinni, eleve melegítőben megyek el oda. míg messzebb laktam, akkor meg biciklivel jártam, szóval akkor se öltöztem át.

egyébként, a legtöbben nálunk nem is használják az öltözőt, kocsival jönnek, s már úgy vannak öltözve.


de igen, lehet bevinni akármit.

2013. okt. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, ment a zöld:)
2013. okt. 19. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!