Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha kihagyom edzés után a...

Ha kihagyom edzés után a szénhidrátot, vagy minimalizálom, azzal hátráltatom a fejlődésemet? 19/L

Figyelt kérdés
körülbelül 2 hete iszom edzés után 50gramm carb-f-et mellé 35 gramm fehérjeport,de azt vettem észre,hogy elkezdett zsírosodni a combom,és fenekem,ami eddig szépen alakult,eddig csak fehérje ment edzés után,azt követően 40.50 percen belül pedig teljes étkezés,mióta ezt is iszom azóta,csak plötyedtebb leszek.mit lehet tenni ilyenkor? Lehet,hogy ezzel az adaggal együtt sok a napi ch bevitelem és azért?
2013. okt. 14. 20:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
igen, lehet hogy így sok a ch, neked tuti nem kell 50 g gyors ch. Elég lesz 20-30g is bőven.
2013. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ez van, tömegeléskor megy zsír is. Esetleg próbáld meg csökkenteni a napi, edzés utáni ch-t, kár lenne az anabolikus ablakot veszni hagyni.
2013. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! azt hiszem megpróbálkozom azzal először,hogy megfelezem az adagot,és majd meglátjuk,úgy tűnik,kicsit sok nekem ez az 50 gramm.
2013. okt. 14. 20:43
 4/25 anonim ***** válasza:
50g egy 80 kilós férfinak kell, nem egy nőnek. Felezd le simám.
2013. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Jaja, én iszogattam 35-50 grammokat, te ne igyál ennyit.
2013. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
mennyi idő vajon mire visszaáll a testem a régi kerékvágásba,ezután a "kilengés" után? :D remélem nem kellenek újra hosszú hónapok
2013. okt. 14. 21:05
 7/25 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz?
2013. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

m én sem, hogy mit akarsz kérdező.:)

Ha fogyni szeretnél akkor szálkásító diéta kell, ami kalória mínuszt jelent. Máshogy nem megy le a zsír. Azzal hogy kevesebb ch megy, nem tuti, hogy kalória mínuszban leszel, max nem jön annyi zsír a továbbiakban.

2013. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

gondolom felszedett egy kis husit és azt szeretné ha a teste olyan lenne, mint a szénhidrát-dózis előtt ;)

ennek az időtartamára kérdezett rá.

2013. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
eddig szépen alakult legalább a lában,szóval izmosodott feszesedett,de most látom,hogy visszafejlődött ez miatt a baki miatt.Ez egy ördögi kör lehet,mert igazából,nem bánnám,ha vastagodna,egy kicist a lábam,meg nagyobb lenne afenekem,de ne ilyen áron,hogy zsírtól lötyög :D
2013. okt. 14. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!