Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért támogatják rengeteg...

Miért támogatják rengeteg pénzzel a halott magyar focit?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy ne támogassák, de még mindig azt támogatják a legjobban, holott egy forintot se ér. A vízilabdát, kézilabdát, autó-motorsportot miért nem támogatják annyi pénzzel? Az autósport mennyi pénzt is kap a focihoz képest? - szerintem rohadt keveset, pedig elég tehetségesek a magyar versenyzők, akkor miért nem őket támogatják? (leginkább a legutolsó kérdésre keresném a választ, de ettől függetlenül jöhet a többire is)

2013. okt. 15. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Mert valakik azt hiszik,hogy ez jó ötlet az úszás,a torna ,meg a vívás, mega többi helyett.Épp stadionforradalom folyik, egymás után épülnek a stadionok, csak nem tudom minek.

Szerintem meg a focistáknak az ilyen 8:1-es meccsek után fel kéne ajánlaniuk a fizetésüket,ami nem kevés ám,valamelyik gyerekkórháznak,mert hogy nem érdemlik meg,az biztos.És nem gondolom,hogy ég a pofájuk miatta.

Engem ilyen munkáért páros lábbal rúgnának ki a munkehelyemről.

2013. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mert "futball nemzet" vagyunk... egész héten ezt harsogja minden médium te nem nézel tv-t?
2013. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem amúgy nagyon tehetős emberek bundázzák a meccseket... lehet, hogy alacsonyak a szorzók, de ha sok pénzt raksz rá, akkor sokat nyersz...
2013. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 aikiboxer ***** válasza:
Mert rengeteg pénz kell egy utánpótlás-rendszer felépítéséhez, külföldi játékosok és klasszikus edzők megfizetéséhez. Ahogyan a mester mondta: kis pénz -- kis foci; nagy pénz -- nagy foci. :)
2013. okt. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez mind fain, csak ne költsünk már stadionépítésre többet, mint a felsőoktatásra...
2013. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Külföldön szerintem bűnözésből származó pénzeket mosnak tisztára a focin keresztül. (Egyértelmű példa Abramovics a Chelsea tulajdonosa) A többi nem ilyen egyértelmű és persze nem verik nagy dobra, de szerintem ekkora pénzek nem jöhetnek csak a legális gazdaságból.
2013. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Stadion fejlesztés pedig kell, mert ha a jövőben (5-15 év múlva) azt szeretnéd, hogy ez a helyzet egyszer megváltozzon, akkor be kell fektetni a sportágba.


Nem mondom, hogy direkt összefüggés van a stadionok állapota és játék minősége között, de azért valamilyen van.

2013. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egyértelmű hogy a bundabiznisz miatt.
2013. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én az autósportot szeretem. Oké, hogy elvileg futball nemzet vagyunk (de szerintem inkább vízilabda), meg ez pár év múlva jön vissza az eredménye (ezzel nagyjából tisztában is vagyok), de ahol egyértelműen tehetségesek vagyunk (mint pl. többek között autósport) akkor arra miért nem érkezik valamivel több pénz, ha nem is a legtöbb, de valami tisztességes támogatás? Mennyi támogatást kap a magyar autó-motorsport?
2013. okt. 16. 19:33
 10/10 Attila_the_hun válasza:

Ha én lennék a miniszterelnök, megszüntetném a hivatásos focit és minden mást ami hozzátartozik. Elküldeném rendes munkát végezni a focistákat az edzőket és az összes szakmában dolgozót. Hadd tudják meg, hogy a fizetésük töredékéért mennyit kell dolgozni. Az államkasszában maradt temérdek milliárdokból pedig egy-két év alatt, teljesen rendbe tenném a hazai egészségügyet, aztán a következő szintén pár év alatt felzárkóztatnám a gazdaságot.

Engem már rohadtul bosszant, hogy egy közalkalmazott a töredékét keresi egy húszon-páréves focistánál aki gyakorlatilag nem csinál semmit, de ez igaz mindre aki a Magyar adófizetők pénzén élősködik miközben évtizedek óta semmit nem produkálnak cserébe. De ha lenne is színvonal a hazai fociban, akkor is részt kellene vállalniuk az itthoni szegénységből! Ne keressen egy focista, edző, stb. havi milliókat miközben egy postás, egy tanár, egy közalkalmazott, egy pék, egy bolti eladó, stb. havi 90-110.000 Ft-ot keres becsületes 8-9 óra munkával.

2013. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!